Korkunç iddia! Cemal Kaşıkçı'nın kardeşi Cidde'de öldürüldü

Beyrut’ta bir gazete, geçen hafta Suudi Arabistan’ın İstanbul Başkonsolosluğu'na girdikten sonra kaybolan Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın kardeşinin ve karısının Cidde’de Pazartesi gecesi eve giren maskeli kişiler tarafından öldürüldüğünü, çocuklarının kaçarak kurtulduğunu yazdı.

Beyrut'ta basılan Diyar gazetesinde yer alan habere göre, Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'na girdikten sonra bir daha haber alınamayn Cemal Kaşıkçı'nın kardeşi Ahmet Kaşıkçı ile karısı Cidde'de öldürüldü. İddiaya göre, eve gelen maskeli ve kılıçlı şahıslar Ahmet Kaşıkçı ve karısını öldürdü, Kaçıkçı'nın üç çocuğu ise kaçtı.

Ahmet Kaşıkçı’nın bir komşusu, eve giren şahısların ellerinde kılıçlar olduğunu ve kafasını koparana kadar Ahmet Kaşıkçı ve karısının başına ve omuzuna kılıç salladıklarını, Ahmet Kaşıkçı'nın üç çocuğunun kaçarak komşularının evine sığındığını söyledi. Komşular, daha sonra Suudi polislerin gelerek kendilerine dağılmalarını söylediğini ve cesetleri alıp bilinmeyen bir yere götürdüklerini, daha sonra gelen polislerin evde sabaha kadar inceleme yaptıklarını söyledi.

Ahmet Kaşıkçı’nın kaçan 18 yaşındaki oğlu Muhammed Kaşıkçı'nın kaçarak izini kaybettirdiği belirtildi. Polisin, Ahmet Kaşıkçı'nın evinin kapısını demir bloklarla kapatarak, eve kimsenin yaklaşmaması emrini verdiği kaydedildi.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 37 yorum
Bizim gazetecilerde ayağını denk alsın gidişat sudii yönünde...
@hakantrn COK HAKLISIN KARDEŞ AMA HALK TEK ADAM VE İHANEDAN YÖNETİMİNİ ALGILAYAMIYOR.. HALBUKİ OSMANLI TARİHİNDEN BİLİYORUZ..KARDEŞLER BEBEKLER KATLEDİLİYORDU İKTİDAR İÇİN.. ŞİMDİ DUSUNMEYE USENENLER DİREK KIRMIZIYI BASARLAR.. ALLAH ONLARI İSLAH ETSİN..AMA AFFETSİN DİYEMEYECEGİM..
@hakantrn BU ARAP MAYASI ÇOK FENA.ZATEN BİZ TÜRKLERE BULAŞTI HİÇ İYİ OLMADI.KAFASI KESİLENDE ALLAHU EKBER,KESENDE ALLAHU EKBER DİYOR.TÜRKLERİN NE GÜZEL ŞAMANİZİM İNANCI VARDI NERDEN ÇIKTI BU ARAP MAYASI
Bize ne kardeşim elin suudundan.
Yıllardır özendiğiniz yönetim şekli , Beyazıt camii avlusunda açılan bayrakları unutmadık.
eyyy arabistan kendine gel
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler