MAGAZİN

Kubilay Aka'dan ÖTV paylaşımı! 'Hayal kuramaz oldum'

30 Ağustos tarihinde yayınlanan Resmi Gazete’de yer alan ÖTV artışı sonrası Çukur'un yakışıklı oyuncusu Kubilay Aka bir paylaşım yaptı. Kubilay Aka hayalindeki arabayı paylaşıp serzenişte bulundu.

Kubilay Aka'dan ÖTV paylaşımı! 'Hayal kuramaz oldum'

Cumhurbaşkanı kararıyla, cari açığa olumsuz etki eden otomobil ithalatının azaltılması, yerli üreticinin desteklenmesi için lüks ithal otomobillerde ÖTV oranı artırıldı. 30 Ağustos tarihinde yayınlanan Resmi Gazete’de yer alan ÖTV artışı sonrası gündem otomobil fiyatları oldu.

Çukur'un yakışıklı oyuncusu Kubilay Aka da bu gündemle ilgili bir paylaşım yaptı. Aka hayalini kurduğu otomobili paylaşarak şunları söyledi: "Bi'gün olur mu bilmem ama diye hayalini kurduğum araba. Alacağımdan değil. Dünden bu güne artan fiyatı. Benden koşarak uzaklaşıyor. Bu ülkenin genci olarak söylüyorum; hayal kuramaz oldum. Teşekkürler #ötvzammı için..."

Ekran Alıntısı

Kubilay Aka'nın hayranları bu yoruma beğeni yağdırdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 39 yorum
Beyin olsa bakardı tarihlere. ötv zammı 30 ağustosta yayınlanıyor.beyefendi 23 ağustosta ki fiyatları yayınlıyor.ondan sonra ötv zammı diyor.sırf amaç gündem olmak.hadi olum başka kapıya.
O ilan tarihi cahil, fiyat arttırsan da aynı tarih kalır.
Sonra diyoruz akp nasıl bu kadar oy alıyor diye, ahan da seçmen zekası.
sende beyin olsa adamın verdiği ilana iyi bakarsın siteye verdiği tarih 23 ağustos
@mfid yani neyi savunuyorsun,ülkede zam yok işinize bakın mı diyorsun .ulan son iki yılı baz al,sadece market alışverişine baksan 100 de 200 zam var ,neyi savunuyorsunnuz hala
Vay be nasıl anladın cahil kardeşim
sizler sayesinde aglanilcak halimize guler olduk.
senin gibi olmak nasil bi sey merak ettim yazik sana yazik
@mfid cahille etme muhabbet küstürürsün cam kırığıyla silme kıçını kestirirsin. tam senlik bir laf yalaka yandaş sürüsü.
sanki alamazsin gibi konuşuyorsun kendini bişey sanan herif
@dogan_1991_dhise olay alamamak yada ağlamak değil sen anlayamamışsın neden diyor sizler sefaat içindeyken bi araba almak istesek 2 araba parasını biz ödüyoz demek istiyor anladınmı? illa tane tanemi anlatacaklar azcıkta anlayışınız açılsın be kardeşim bu cahillik nereye kadar ?
bizim neyimize arabaya binmek. Yönetenler lüx içinde zevki sefa sürsün. satacak bişey kalmayınca yüzde 277 ÖTV yapsın. 2 yıldır araba almak için para biriktiriyorum tam alıcam fiyat ikiye katlanıyor. Haram olsun Allahınızdan bulun
Geri Dön