HABER

Küçük ama can sıkan aksiliklere çözümümüz var!

Evlerimiz, hepimizin en çok vakit geçirdiği, rahatlığına, tarzınıza en çok dikkat ettiğimiz yer. En çok bakıma ihtiyacı olan ve bizlerin küçük aksilikler yaşadığımız yer de evimiz. Şimdi size bu yaşanan aksiliklerin artık canımızı sıkmayacağını söylesek ilginizi çeker mi?

Küçük ama can sıkan aksiliklere çözümümüz var!

Gelin örneklerle gidelim;

Acil bir yere yetişmeniz gerekirken anahtarı evde unutup kapıyı çekip çıkabiliyoruz, sonra çilingir çağırma, kilit değiştirme gibi zorunlu durumlarla karşılaşabiliyoruz.
Biz başka örnek rutin bakımlarımız. Kışa girerken kombilerimizin bakıma ihtiyacı oluyor, aynı şekilde yaza girerken de klimalarımızın bakıma ihtiyacı oluyor.

Ya da bir başkası, sizin veya üst kat komşunuzun su borusunda bir patlak meydana gelebiliyor ve alt kata su akıyor. Sonrası ise o borunun bulunması, etrafın kırılması, boya badana işleri.

Sizin ve ailenizin hatta komşularınızın hatta ve hatta eve gelen misafirlerinizin sizden kaynaklanan maddi hasarları olabiliyor. Hırsızlık olabiliyor daha da kötüsü yangın çıkabiliyor.

İçinizi çok kararttık farkındayız, oluşacak bu şanssızlıkları belki engelleyemeyiz ama sizi bu durumlardan doğabilecek maddi zorluklardan kurtarabiliriz!

Aksigorta Ev ve Eşya sigortası bu ve bunun gibi daha bir çok yaşabileceğiniz zor durumlar düşünerek oluşturuldu, doğal felaketler, yangın, hırsızlık, kira kaybı, su basması, elektrik hasarı sebebi ile gıda kaybı bile bu sigortanın kapsamında.

Ben sigorta yaptıracak kadar zengin değilim demeyin, poliçeleri bir inceleyin ayda sadece 19.99 TL’den başlayan fiyatlarla kendinizi ve sevdiklerinizi koruma altına alın!

Detaylı bilgi için tıklayınız!


Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön