HABER

Küçük Emirhan'ın durumu kritik

ANKARA (ANKA) –Keçiören'de bir binanın çökmesi sonucu yaralanan 3.5 yaşındaki Emirhan Ünalan'ın durumunun kritik olduğu bildirildi.

Keçiören Aşıkpaşa Caddesi'ndeki 4 katlı binanın çökmesi nedeniyle yaralanan 3.5 yaşındaki Emirhan Ünalan'da nefessiz kalmasına bağlı beyin ödemi gerçekleştiği ve şuurunun kapalı olduğu belirtildi. Küçük Emirhan'ın önce Keçiören Meslek Hastalıkları Hastanesi'ne hayati fonksiyonları durmuş şekilde götürüldüğü, hastanedeki müdahalenin ardından hayata döndürüldüğü öğrenildi. Ardından Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne nakledilen küçük Emirhan'ın durumunun kritik olduğu belirtiliyor.

-YARALILARIN BİR KISMI TABURCU EDİLİYOR-
Çöken bina nedeniyle yaralananların bir kısmı Yıldırım Beyazıt Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Keçiören Meslek Hastalıkları Hastanesi'ne kaldırıldı. Keçiören Meslek Hastalıkları Hastanesi'ne kaldırılan Hatice Gökkaya ve Muhammet Gökkaya'nın genel sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi. Yıldırım Beyazıt Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınan Şükrü Ünalan, Berkay Ünalan ile Betül Ünalan'ın da durumlarının iyi olduğu ve taburcu edilecekleri bildirildi.
Keçiören de 4 katlı binanın çökmesi sonucu bir'i ağır toplam 6 kişi yaralanmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler