Küfretti diye 3 gün cinayet planı yapmış

Zonguldak -Gökçebey ilçesinde amcasını başına baltayla vurarak öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan sanığın yargılanmasına başlandı.

Küfretti diye 3 gün cinayet planı yapmış

Zonguldak 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya Hacımusa beldesinde tartıştığı amcası Muhammet Özsaraç'ı başına baltayla vurarak öldürdüğü ileri sürülen tutuklu sanık Tamer Özsaraç (35), yakınları ve tarafların avukatları katıldı. Ağırlaştırılmış müebbet istemiyle yargılanan sanık savunmasında, evlerinin üst katında ikamet eden amcasının defalarca uyarmasına rağmen kalp hastası babasının yakınında sigara içtiğini, bu nedenle de çok kez tartıştıklarını söyledi.

Özsaraç, sigara konusunda uyarması üzerine kendisine küfür ettiğini ileri sürdüğü amcasını evin önünde başına baltayla vurarak öldürdüğünü, pişman olduğunu kaydetti.Duruşma, diğer tanıkların dinlenmesi için ertelendi.Hacımusa beldesinde Tamer Özsaraç, bu yıl 1 Mayıs'ta evlerinin önünde amcası emekli madenci Muhammet Özsaraç'ı başına baltayla vurarak öldürdüğü iddiasıyla tutuklanmıştı. (A.A)

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
MİLLET ZATEN KAFAYI YEMİŞ, BİR DE TAYYİBİN KIŞKIRTMALARI NE HALE GETİRİYOR, YARIN 3 ÇOCUK DOĞURMADIN, KÜRTAJ OLDUN, İÇKİ İÇTİN DİYE DE CİNAYETLER OLURSA ŞAŞMAYIN. HALK BÖYLE DOLDURULUP BİRBİRİNE DÜŞMAN EDİLİRSE OLACAĞI BU. CAHİLLER DE BUNU YAPAR. TAYYİP SİGARA VE İÇKİ İÇENİ ÖLDÜRMEK SUÇLARINDA İNDİRİME GİDER ARTIK..
ÜLKEDE HIRSIZLIK GASP CİNAYET CETE KURMAK UYUSTURUCU SATMAK ADAM YARALAMAK TECAVÜZ GİBİ OLAYLAR HADDİNDEN FAZLA COGALMAKTA VE BİR COK YERDE HUZUR BOZULMAKTADIR ARTIK BÜTÜN TÜRKİYEDE ZULÜM YAPANLARIN SUÇ İŞLEYENLERİN VE TOPLUMDAKİ SUÇ OLAYLARININ DÜŞMESİ İCİN TÜRKİYEDEKİ İNSANLARIN SOKAKLARA CIKIP HAKLARINI VE HUZURUN DÜZELMESİ İCİN ADALET BAKANLIGINA SESİNİ DUYURMA ZAMANI GELMİŞTİR YAKINDA İNSANLAR SOKAKLARA CIKIP DURUŞLARINI BELLİ EDECEKLERDİR AZ KALMIŞTIR
neymiş SİGARA ÖLDÜRÜRMÜŞ. Güleriz ağlanacak halimize yazık olmuş hiç uğruna
Diğer Haberler