SPOR

CANLI

Kumarhanede sabahlayınca milli takımdan çıkarıldı

Bayern Münih'in Şilili yıldızı Arturo Vidal'in ismi skandallarla anılmaya devam ediyor. Daha önce alkollü araç kullanırken geçirdiği kaza ile gündeme gelen Vidal, yine benzer bir gerekçeyle suçlanıyor.

Kumarhanede sabahlayınca milli takımdan çıkarıldı

Haziran ayında oynanan Copa America sırasında karısı ve çocuğunun da içinde bulunduğu lüks otomobilini alkollü iken kullanarak kaza yapan Şilili Arturo Vidal, yine milli takım kampında başka bir skandala imza attı.

Şili Milli Takımı kadrosunda bulunan ancak çarşamba günü kişisel sebepleri olduğu gerekçesiyle kadrodan çıkarılan Vidal'in, Almanya'ya dönüş sebebinin oldukça farklı olduğu öne sürüldü.

KUMARHANEDEN MİLLİ TAKIMA

Şili'nin El Mercurio gazetesi, Vidal'in salı gecesi arkadaşlarıyla Santiago'da yemek yediği ve ardından kumarhanede sabahlayıp alkollü bir şekilde milli takım kampına katıldığını iddia etti.

Bu haberi duyan Şili Milli Takımı Teknik Direktörü Jorge Sampaoli'nin, oyuncusuna ultimatom vererek kadro dışı bıraktığı belirtiliyor.

VIDAL: AİLEVİ PROBLEMLER YÜZÜNDEN MİLLİ TAKIM'DAN AYRILDIM

Almanya'ya döndükten sonra, kadrodan çıkarılmasıyla ilgili konuşan Vidal, ''Şili'de bana karşı biraz daha duyarlı olunmasını istiyorum. Ancak bazı insanlar beni infaz etme konusunda oldukça sabırsız. Ailevi problemlerim olduğu için kamptan ayrıldım ve teknik direktörüm bu isteğimi anlayışla karşıladı. Daha fazlası yok. Oğlumun bir rahatsızlığı var. Tehlikeli bir durum değil. Fakat ailevi sorunlarım varken, yalnızca hazırlık maçı olduğu için ayrılmayı tercih ettim'' ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler