HABER

Kumkapı'da ceset aranıyor

İSTANBUL (İHA) - İstanbul Kağıthane'de yakalanan ve 3 kişinin katili olduğu ortaya çıkan Nevzat Mutlu'nun öldürdüğü 3 kişiden 2'sinin gömülü bulunduğu Kumkapı'daki metruk binada arama çalışmaları başlatıldı.

Alınan bilgiye göre Nevzat Mutlu, Kağıthane'de gerçekleştirilen bayram kontrolleri sırasında, üzerindeki ruhsatsız tabanca nedeniyle gözaltına alındı. İfadesi alınan şahsın, 3 kişinin katili olduğu ortaya çıktı. Adana'da yaklaşık 7 ay önce Selahattin Tovaçar isimli şahsı tabancayla öldüren Mutlu ve gözaltına alınan 7 arkadaşının, uyuşturucudan kazandıkları parayı bölüştükleri sırada çıkan tartışma sonucu Hakan Yarar adlı şahsı ve Yarar'ın Luda isimli sevgilisini öldürdükleri belirlendi.
Nevzat Mutlu ve arkadaşlarının, cesetleri Kumkapı Zindandelen Sokak'taki 3 katlı bir binanın bodrum katına gömdüklerini ve üzerine beton döktüklerini söylemeleri üzerine harekete geçen ekipler, binada arama çalışmaları başlattı. Polis ekipleri, arama çalışmaları için itfaiye ve belediyeden yardım istedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler