Kurtlar Vadisi Pusu bomba gibi geliyor!

Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarının merakla beklediği gün geldi.

Ekranların reyting rekortmeni dizisi Kurtlar Vadisi Pusu bu sezonda ATV ekranlarında olacak. Kurtlar Vadisi Pusu'nun heyecanla beklenen yayın tarihi belli oldu.

12 Eylül Perşembe günü kendi saatinde ve kendi gününde ATV ekranlarında olacak. Kurtlar Vadisi Pusu 11. yılında 196. bölümüyle izleyiciyle buluşuyor.

**Kurtlar Vadisi Pusu tüm bölümleri izlemek için tıklayın

**

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Hükümetin vatanı elden çıkarırken milleti mafya ve kahramanlık uykularıyla mala çevirip uyuttuğu dizilerden biri bu, biri de muhteşem yüzyıl... Her şey yavaş yavaş. Uyuştur, alıştır, değiştir. Ankara Valiliğinin yanında toplanan gruplar Hilafet İsteriz, kahrolsun cumhuriyet diye seslerini yükseltmeye başladılar, siz durmayın dizilere ve mısır masallarına devam edin. Aferin durmak yok, uyumaya devam (!)
sizde 80 sene bizleri vatan millet sakarya türküleriyle uyuttunuz. görünüşte abd karşıtıydınız ama gizli,gizli tamda abd nin kucağındaydınız.. sizin solculuğunuzun tek bir amacı vardı oda din düşmanlığı bu uğurda kim sizin yanındaysa onun kölesi oldunuz. taptığınız büyük şeflerinizin lozanda sattığı ve ingilterenin sömürüsü yaptığı türkiyeyi şimdi bir BABAYİĞİT canı pahasına bağımsızlığına kavuşturmak uğraşıyor. artık çok iyi anlıyoruzki tek derdiniz din düşmanlığı, bunuda açıkça söyleyemediğinizden kendinizi kamufle etmek için vatan diyorsunuz.! diyorsunuzda artık kimse yemiyor!!!
tamam anlaşıldı bu diziyi atvdende alacaklar çalıkçatık
Necati Şaşmaz'ın son iki kendince siyasi!!! röportajından sonra pek zevkle izlenilceğini sanmıyorum.külhanbeyi babayiğit özelliğini yitirdi halkın gözünde Polat çünkü...
Diğer Haberler