Kuruluş Osman bu akşam var mı? Kuruluş Osman 7. yeni bölüm ne zaman? ATV 8 Ocak 2020 Çarşamba yayın akışı

ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman'ın 7. yeni bölümü hayranları tarafından merakla bekleniyor. Kuruluş Osman yeni bölüm bu akşam var mı? Burak Özçivit'in başrolde oynadığı Kuruluş Osman, yeni yılla birlikte ekranlara iki hafta ara verdi. Peki Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte Kuruluş Osman yeni bölüm yayın tarihi ve ATV 8 Ocak Çarşamba yayın akışı.

Kuruluş Osman bu akşam var mı? Kuruluş Osman 7. yeni bölüm ne zaman? ATV 8 Ocak 2020 Çarşamba yayın akışı

Burak Özçivit, Nurettin Sönmez ve Özge Törer'in başrollerde oynadığı, Mehmet Bozdağ'ın yapımcısı olduğu Kuruluş Osman'ın 7. yeni bölümü bu akşam ekrana gelmeyecek. ATV yeni yılla birlikte sevilen dizinin yayınına iki hafta ara verdi. ATV'de 8 Ocak 2020 Çarşamba akşamı Kuruluş Osman'ın yeni bölümü yerine sinema filmleri ekrana gelecek. ATV'nin yayın akışında bu akşam 20.00'da Alis Harikalar Diyarında Aynanın İçinden, 22.00'da ise Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi filmleri yer alıyor.

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Kuruluş Osman'ın merakla beklenen 7. yeni bölümü ise, 15 Ocak Çarşamba akşamı ATV ekranlarında olacak. Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanı ise önümüzdeki günlerde ATV tarafından yayınlanacak.

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜM ÖZETİ

Osman, Bala Hatun'un şifasını Yannis'in elinden alıp Kulucahisar Kalesi'nin arkasındaki gizli el olan Yannis'i teşhir etmiştir. Üzerindeki cinayet suçlamasından da aklanan Osman, Dündar Bey ile yarım kalan hesabını da tamamlamıştır. Ancak Edebalı, Osman'ın bazı hareketlerinden hoşnut değildir. Osman, Edebalı ile konuşmak istediğinde obada olmadığını fark eder ve onu bulmak için gizli mekâna gider. Ancak Osman'ı karşılayan kişi, Yannis'in ta kendisidir. Osman ile Yannis'in buluşması ne sonuçlar doğuracaktır? Obaya gelen Selcan Hatun ile Zöhre Hatun arasında nasıl bir gerilim yaşanacaktır? Osman, Edebalı'yı bulabilecek midir? Sofia ve Kalanoz, Yannis'in idamına göz yumacak mıdır? Yarenlerini kaybeden Edebalı, nasıl bir yol izleyecektir? Osman ile Edebalı'nın yolları tekrar ne zaman kesişecektir?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Ne acayip. şaşırdımmı hayır. elin oğlu ki yılbaşını kutlayan premier lig oyuncuları yeni yılın ilk günü maça çıkıyor oynayabiliyorsa. bizim rol yapan dizi oyuncularımıza 15-20 gün tatil veriliyor. profesyonellik farkı bu olsa gerek. protesto ediyorum. zaten begenmemiştim. laf üretmekten başka vaad etmekten başka bir şey yoktu bana göre.
Seyredildiği için kendilerini kaf dağında görüp 2 hafta tatil yapanlara en güzel cvp 2 ay seyretmeyeceksin onlar bize muhtaç biz onlara değil.
dizi tutmadı çakıldı ama akp yanlısı yandaş alçak atv kim izliyorsa asla tarihi anlatmayan akp propagandası yapan dizi mantığı dirilişte aynıydı buda aynı
@murat_1990_saezs ulan konunun dizinin tarihin hükümletle ne alakası var, oldu o zaman Fox Tv'de yayımlanan Yasak Elma dizisini de CHP ile mukayese edelim olacak iş mi yani?? Tamam 1 günlük yılbaşı için dizilerin 2 hafta tatil yapması gerçekten de kabul edilebilir bir şey değil, ancak senin bu diziyle hükümeti kıyaslamakta kabul edilebilir bir şey değil...!!!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler