Kütahya'da 15 yaşındaki çocuğa sosyal medyadan tacize tutuklama

Kütahya'da, sosyal medya üzerinden İ.Ş.'yi (15) cinsel içerikli mesaj ve fotoğraflarla taciz ettiği öne sürülen evli ve 2 çocuk babası T.B. (42), tutuklandı.

Kütahya'da 15 yaşındaki çocuğa sosyal medyadan tacize tutuklama

Kütahya’da oturan ve bir süre önce eşinden boşanan F.T., okul idaresinin oğlu İ.Ş.’nin okula gitmediğini bildirmesi üzerine, ceza olarak cep telefonu kullanmasını yasakladı. El koyduğu telefonu inceleyen anne F.T., sosyal medya hesaplarındaki sohbetleri okudu. Oğlunun sınıf arkadaşının babası olan T.B.’nin cinsel içerikli mesajlar, fotoğraflar ve videolar gönderdiğini gören anne F.T., polis merkezine giderek şikayette bulundu.

TUTUKLANDI

Kütahya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan T.B., emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede ‘küçük çocuğa cinsel istismar’ suçlamasıyla tutuklandı. (DHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Asla Sessiz kalmayacağız..! Kadına Şiddet , Kız çocuklarına, Erkek çocuklarına, Şiddet , Taciz Tecavüzler Sarkıntılıklar karşısında Asla Susmayacağız... Sarkıntılığın , Tacizin , Şiddetin , Tecavüzün Mazereti olamaz..! Asla Korkmayın , Utanmayın , Susmayın, Asla Tepkisiz kalmayın...
ya ne zaman bu kadar insanlıktak çıktık biz artık bir anlam veremiyorum. idam da gelse bunların sonu gelmeyecek. bunlar için en güzel ceza kimyasal hadım
idam gelsin
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler