HABER

Kutan'a lojman tebliği

ANKARA (İHA) - Adalet ve Kalkınma Partisi'nin (AK Parti), kamuda tasarruf tedbirleri çerçevesinde aldığı milletvekillerinin lojmanda oturmaması kararı çerçevesinde SP Genel Başkanı Recai Kutan'a lojmanın kirasını ödemesi ya da lojmanı boşaltması için tebliğ gönderildiği bildirildi.

TBMM İdare Amirliği tarafından, AK Parti'nin kamuda tasarruf tedbirleri çerçevesinde aldığı karar uyarınca, eski ve yeni milletvekillerine tebliğ ettiği yazıdan, Saadet Partisi Genel Başkanı Recai Kutan'a da gönderildi. "Lojmanlar 699 milyon liraya kiraya verilecek. Oturmak istiyorsanız 3 Ocak 2003 tarihine kadar kararınızı bildirin. Yoksa 15 Ocak 2003 tarihine kadar lojmanları boşaltın" yazılı tebliği alan Kutan'ın, AK Parti Grup Başkan Vekili Faruk Çelik'i arayarak yazının neden gönderildiğini sorduğu bildirildi. Çelik'in ise, eski Genel Başkanı Kutan'a yazıyı yanlış anlamaması gerektiğini söyleyerek, "Bu size özel bir yazı değil, eski ve yeni tüm milletvekillerine gönderilmiş bir yazıdır" dediği öğrenildi.

Recai Kutan'ın lojmanda kalıp kalmama konusunda henüz bir karar vermediği, ancak başka bir ev bulana kadar kira tutarını ödeyeceği belirtildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler