HABER

Kuyumcu soygunu girişimi

BURSA (İHA) - Bursa'nın Karacabey İlçesi'nde bir kuyumcudan bilezik çaldıkları ileri sürülen 2 kadın, sarraf tarafından yakalanıp polise teslim edildi.

Bugün öğle saatlerinde meydana gelen olayda, Abdullah Çapriç'e ait kuyumcu dükkanına giren 2 bayan, bilezik bakmak istediklerini söyledi. Bunun üzerine vitrinden bilezikleri çıkaran Çapriç, iki bayan dükkandan çıktıktan sonra bileziklerden ikisinin eksik olduğunu fark etti. Hemen dışarı çıkan kuyumcu, 2 kadını dükkanın 15 metre ilerisinde yakalayarak, tekrar dükkana getirip, durumu polise bildirdi.

Polis, bilezik çaldıkları iddia edilen bayanların Sakarya'dan geldiklerini, üzerlerinden kimlik çıkmayan zanlıların verdikleri beyana göre isimlerinin Ş.Y. ve M.Y. olduğunu belirledi. Daha sonra olay yerine gelen bayan polis, şüphelilerin üzerinde arama yaptı. Yapılan aramada çalındığı iddia edilen 2 bilezik bulunamazken, polis, olayda bir şahsın daha olduğunu ve bayanların bilezikleri dükkan dışına çıktıklarında bu kişiye verdikleri ihtimali üzerinde duruyor. Zanlı kadınlar, sorgulanmak üzere polis merkezine götürüldü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler