Kuzen vahşetinde yeni gelişme! Söyledikleri kan dondurdu

Zonguldak'ın Devrek ilçesinde, tartıştığı teyzesinin oğlu Vedat Tuna’yı (23) bıçakla öldüren Vahdet Kanar, sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Kanar, ifadesinde, "İçimden bir ses sürekli bu şahsı öldürmemi söylüyordu" dedi.

Kuzen vahşetinde yeni gelişme! Söyledikleri kan dondurdu

Olay, önceki gün, Çaydeğirmeni beldesi yakınlarında meydana geldi. Hurdacılık yapan Vahdet Kanar, teyzesinin oğlu Vedat Tuna’yı tartışma sırasında bıçakla öldürdü. Devrek İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek, teslim olan Kanar, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Nöbetçi mahkemeye çıkarılan Kanar, ifadesinde, kuzenini sürekli olarak bir şeyler yapması konusunda kendisine baskı kurduğu için öldürdüğünü söyledi.

"İÇİMDEN BİR SES SÜREKLİ BU ŞAHSI ÖLDÜRMEMİ SÖYLÜYORDU"

Vedat Tuna’nın kendisine sürekli emirler vermesi nedeniyle psikolojisinin bozulduğunu ileri süren Vahdet Kanar, "İçimden bir ses sürekli bu şahsı öldürmemi söylüyordu. Ben belli bir süreye kadar bu hissimi kontrol ettim. Beraber ailecek hurdacılık yapıyorduk. Vedat Tuna üst katımda oturuyor. Olay günü bahsettiğim olayın etkisi arttı. Hava almak için dışarı çıktım. Vedat Tuna’nın üzerimde bıraktığı etki nedeniyle bir türlü kendime gelemedim. Sinirle kaldığım eve gittim. Evden ekmek bıçağını aldım. Şahsı öldürmek, yaralamak, şahıstan kurtulmak amacıyla çalıştığı iş yerine gittim. O sırtı dönük vaziyette hurda temizliyordu. Bıçakla sırt kısmına vurdum. Birden fazla kez bıçakla vurdum" diye konuştu.

Vahdet Kanar, ’kasten öldürme’ suçundan tutuklanarak, cezaevine gönderildi. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Artık bütün katiller şizofreniye yatar, mahkeme cezai ehliyeti var mı diye sorar, bizimki bu arada şizofreni hakkında gerekli bilgileri ailesi ve avukatı aracılığıyla edindikten sonra raporunu alır veeeee serbest. İşte 90 yıllık Türk adaleti. Osmanlı olacak, ertesi gün idam!
@beneneyim kardeş şeriat denir onun adına osmanlı değil
al bir manyak daha
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler