MAGAZİN

'Lady Gaga bile yeğenimden giyindi'

Filiz Akın, moda tasarımcısı yeğeni Zeynep Tosun'un koleksiyonunun tanıtıldığı davete katıldı. Akın, Tosun'a övgüler yağdırarak "Onunla gurur duyuyorum, Lady Gaga bile ondan giyindi" dedi.

'Lady Gaga bile yeğenimden giyindi'

Moda tasarımcısı Zeynep Tosun'un yeni koleksiyonu, önceki gün sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerine mini bir defileyle tanıtıldı. İpekyol için özel olarak hazırlanan 40 parçalık defile, Four Seasons Bosphorus'ta gerçekleşti. 200 davetlinin katıldığı, 20 mankenin podyuma çıktığı organizasyon için otel bahçesinde çiçek temalı özel bir sunum hazırlandı.

Davete; Revna Demirören, Filiz Akın, Sitare Akdilek, Burcu Esmersoy, Tuba Ünsal, Ayşe Kucuroğlu, Atiye, Neslişah Alkoçlar, Eda Taşpınar, Başak Dizer, Aslı Şen, Emer Yıldırım, İpek Ayaydın ve Feryal Gülman'ın da aralarında bulunduğu birçok isim katıldı. Davetliler arasında Yeşilçam'ın efsanelerinden Filiz Akın da vardı. Defileye yeğeni Zeynep Tosun'un tasarladığı bir kostümle gelen Akın, "Zeynep yeğenim ama her şeyden önce o başarılı bir kadın. Onunla o kadar gurur duyuyorum ki; Lady Gaga bile ondan giyindi" diyerek Tosun'a övgüler yağdırdı.

SAÇLARINDAN DERT YANDI
Eski manken Emel Yıldırım ise defileye yeni imajıyla katıldı. Bakır rengine boyattığı ve kestirdiği saçlarıyla dikkat çeken Yıldırım, kuaför mağduru olduğunu belirterek "Saçlarımı artık açmayacağım. Yandı saçlarım, vallahi yandılar" diyerek dert yandı.

KOCASININ GÖZÜ KALDI
Davete beyaz bir kıyafetle katılan Neslişah Alkoçlar, kıyafetinin yan tarafında bir leke olduğunu itiraf etti. Alkoçlar, eşi Engin Altan Düzyatan'ın kendisine nazar değdirdiğini söyleyerek "Evden çıkarken bana 'Çok güzelsin' dedi. Sonra bir baktım yan tarafımda leke var" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler