'Laiklik elden gidiyor' sözleriyle sosyal medyayı sallayan Süleyman Çakır'a AK Parti 'sahip çıktı'

Sosyal medyayı sallayan sokak röportajında 'Laiklik elden gidiyor', 'İltica geliyor' ve '155'i ararım, içeri aldırırım. Biz burada kürtaj yapıyoruz' sözleriyle gündeme gelen Süleyman Çakır'ı AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Adem Kaan Pehlivan makamında ağırladı.

AK Parti Üsküdar İlçe Örgütü, Süleyman Çakır'a destek verdiklerini duyurarak, 'Cumhurbaşkanımızı ve partimizi savunduğu için sosyal medyada linç edilen Süleyman Çakır'a partimiz sahip çıktı. Tehdit edilen vatandaşımızı, İlçe Başkanımız Adem Kaan Pehlivan makamında ağırladı. Teşkilatımızın avukatları gerekli hukuki süreci başlattı ve sürecin takipçisi olacak' ifadesini kullandı.

ak-parti-uskudar-twitter

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 131 yorum
Sonra biz neden iktidar olamıyoruz. Olm siz vatandaşınızı tanıyıp onunla yakınlık bile kurmuyorsunuz. Anadolu bu adam gibi milyonlarla dolu. Anca içip içip laiklik naraları atın. Daha çok yol alırısnız.
@yskacar adam bilmediği şeylere sallamasın ozaman cahillik işte bu insanlar buna vuruyor
@yskacar zekası kıt biraderim.sen nasıl bir koyunsunyahu.hepiniz moronsunuz.sahiplendiğiniz adama bir bakın be camiler bu ve benzeri hıyar karla dolu.toplama kamplarina doldurup temizleyip yeniden düzenlemek gerek.tabi önce dişler fırçalanacak
Yani...Akp zihniyeti.moron ve tek hücreli...
@oktaynalbantlar hayırda moronda cahilde sensin, senin savunduğun adamlar halka sus diyor konuşma diyor belki bu adamdan akıllısın ama cesaretin sıfır
Siz de neden sevilmiyorsunuz biliyor musun bu amcaya sahip çıkarken diğer halkına sahip çıkmaya umursamayan hatta onun gibi düşünmeyen herkesi bu amca gibi vatan haini diyebilen çıkarcı ve yalancısınız. sen bu yorumla duyar kasarken aynı durumda başka birine bunları yazmayacak birisin. Yalancı ve taraflisiniz. Amcaya kızmıyorum kapasitesi bu kanmış sizin gibilere ama kandıranlara da iki tarafta da hakkımı helal etmiyorum.
@yskacar söyledikleri gayette doğruydu. röportaja kürtaj dedi diyeceksin, bu mizahi bir durum , kelimeyi şaşırdı diye adamı cahil ilan edemezsin, adam bildiğin geçmişte insanların neler çektiğini birebir saydı
Cahil insanlara artık saygı duymuyoruz .
@oktaynalbantlar ülan o andolunun çürük dişli amcları savaş masa sen yorgoyla izmirde hala aşk yapıyodun gelki yorgolar denize döküldü ama döleri burda bakılırsa
@yskacar cahilsiniz ve öyle kalacaksınız biliyorsun dimi ...
@yskacar bu adam da dişini fırçala diyene vatan haini diyor :)
tipine bakan da şeytan sanır...cahil yobaz. tam yerini bulmuşsun
bu bizim yaşlılarımız oldugu sürece ülkemiz hep hırsızların kontrolünde olucak
Vekil yapın nasıl olsa bi yeterlilik gibi derdiniz yok nefes alsın yeter morundasınız
yetersizleri ariyorsan kuruluş tarihinden itibaren cehapeya bak.. bütün iktidarsız we yetersizler orada toplandı...
@ironblood_2018 yeterli olsanız iktidar olursunuz .demekki neymiş yeterli olmayan senin gibi yorum yazan yetersizlermiş.yıllardır ahmakça konuşup günü meşgul eden beceriksizler topluluğu kimmiş senin gibiler ama bunu bile anlayabilecek kapasite yeterlilik yok sizde..
@eskisehirli35 iktidar için yeterli olmaya gerek yok, şimdikiler gibi hırsız arsız ve din tüccarı ol yeter
@enes_aksoy_1981 aynaya bak
cok havlıyanları kapıya baglıyolar
Kameralar önünde ULUÖNDER ATATÜRK`E Hayin diye bu Dayı ya neden cumhuriyet savcısı işlem yapmadı. Buradan o dayıya seslenmiyorum hayin varsa o hayin sizin gibi geçmisini tarihini bilmeyen rum ermeni bozmalarıdır tarihi gidip tarihi bilmeyenlerden öğrenenlerin hali ortada.
yıllardır hep aynı masal elden gidiyor giderse gitsin. İmanın gidiyor haberin yok
16 yıllık eserinizin bir örneği. Toplumu senden olanlarla olmayanlar arasında bölümmeye sürüklediniz. videoda bunamca en büyük örneğini gösterdi bu durunun. senden olmayanlar hain , aşağılık. senden olanlar Allah davası güdüyor. bunun hesabı 100 sene sonrada olsa sorulur bu vicdanı kararmışlara.
Körler sağırlar birbirini ağırlar
dersine iyi çalışmış dedeyi değilde ,”git önce dişerini fırçala”diyen bayanı kabul etmeleri lazımdı
büyükbaş diyoruz bunlara. bunların küçükbaşları biraz daha ılımlı. ama büyükbaşlar körü körüne bağlı "inandıkları" şeylere.
cahillik zor iş be
komedi filmi gibi koyup koyup izle
Kim tehdit etmiş lan totoşlar? Videodaki kadın mı?
çok komik ?????? ?'? ?'? ?%?
şaka gibi yaa..tayyibin g..nün kılıyım diyen kadınıda agırlayın tam olsun. adamların oy tabanı ve tavanı bu insanlardan oluşuyo,bunların okumuşu ve okumamışı farketmiyo,sadece diksiyonları farklı,zihniyet aynı..
Adamlıktan ve insanlıktan nasibini almamış bir mahluka benziyor
@10711923438 senin gibiler anca kendi sıfatını söyler senin gibiler adam bile değilsiniz sizle birer HİÇSİNİZ
Yanındaki tip herşeyi ortaya koyuyor .kaçın
Caminin yolunu bilmeyen inasanlarin din edebiyati yapmasi cok sacmadir temiz olmak zaten muslumanligin temelinde vardir ama her zaman oldugu gibi camiye gitmezler cami bosluktan kapatilsa sokaga cikarlar
@murathancoskun2018 evet ateistiz anneleri etini satarak para kazananların çocukları,var mısizin allahınıza da arap dininize de tapınmıyouz
KOMEDİ KÜRTAJ YAPİYİZ BURDA DİYOR CAHİLLER OLMASA AKP % 10 DAN FAZLA ALAMAZ
chp adayından çok daha inandırıcı..aşure ittifakını cebinden çıkarır
Bencede laiklik gibi bir saçmalığı yıllarca dayattılar millete
yobaz yalaka yuvasına kavuşmuş. Atatürk'ün devrimlerine hakaret eden bir yobaz yalakayı akp hemen bağrına basıvermiş. şaşırdık mı hayır.
Oglu 15 temmuz gazisiymis tabi hukumeti degistrmek istemez çakma gaziler hepsi maasindan olcak
@punisher_90 LAN YAVŞAK SEN MASANIN ALTINA SAKLANIRKEN O ADAM VE OĞLU KURŞUNLARIN ÜSTÜNE GİDİYORDU.
cahil insanları böyle övmeye devam ettikçe bu ülkeden bir cacık olmaz
@ata_ata_1997 cahil dediğin adamlar kurtardı bu memleketi İzmirli yorgolar değil
@erdoganpolat34 erdoğan boş boş üreme. laf kalabalığı yapma her yoruma. bu ülke benimdir tamam mı ben de osmanlı torunuyum akıllı ol artistlik yapma. ben müslümanım türküm. o kadar.
@erdoganpolat34 Bu ülkeyi Türk ulusu kurtardı. İzmir de bir Türk kentidir. Kabul etmeyen gereğini yapsın.
Kim tehdit etsin sosyal medyada insanlar şaşkınlıklarını ifade ediyor sadece.... Olayı başka taraflara çekip duygu (Oy) Sömürüsü) yapılıyor.... Bu amcanın tehdit edip korkuttuğu bayanı hiç aramış mı başkan acaba. O vatandaş değilmi..!
yol yaptı diyon biri gerçekleri söylediğinde "155'i ararım, içeri aldırırım" asıl hayin sizlersiniz. yoldan yaptı diyon alacağın arabanın yarısı vergi, koyacağın yakıtın yarısı vergi, gideceğin yol paralı keşke yol yapmasaydı. ulan bir havaya vergi koymuyolar, onu da sıkışınca yaparlar şaşırmıyorum.
70 yaşından sonra oy kullanılmaması lazım aslında baksanızya beyin sütlaç olmuş bu adam oy kullansa ne olur kullanmasa neolur ...
@bleem SENİN BEYNİN KAYMAK OLMUŞTA NE OLMUŞ. VARMI ÜLKE ADINA HAYIRLI BİR İŞİN
@c_akgul21 ben basitçe muhakeme yapabilecek kadar zekaya sahibim düşünüyorum dolar 4.5tl 'ye dayamış , benzine her hafta zam geliyorsa , pazar yerinde domates 4 ise ekonomi bitik durumda demektir.Doğru veya yanlış düşünüyor olabilirim benim düşüncem boyle ama -?\?H?HY[XH?Z?,^[ܝ[H?HY[H?[?[??۝qg?^[܈?^Z[?[H?۝qg?]^[܋???[?HY[q,H?]?[?XHX[?H1g?[YK?
evet türkiye de ilginç şeyler oluyor. böyle bir adamı savunan kapasitedeki beyindeki bir ilçe başkanı yarın devletin başka kademeleriine gelirse allah korusun. şimdiden kökünü kurutmak lazım. bu nasıl bir cahillik nasıl bir cehalettir.
@turgutilbakan Kökünü kurutmak derken..? Hani siz demokrattınız,hani herkesin düşüncesine saygı duyulmalıydı,hani herkes fikrini açık açık ifade edebilmeliydi..Ne oldu lan iki tane zübük size gaz veriyor,anket yaptırıp şişiriyorlar diye bi tarafınız mı kalktı..?Allah muhafaza siz iktidar falan olsanız namaz kılıyor diye bu ülke insanını vatandaşlıktan çıkarırsınız.
Normaldir sahip çıkması.AKP nin cahilliğine uygunda ondan.
BUNUN MAAŞINDAN 1000 TL KESSİN BAKALIM HUKUMETI YINE SEVECEK MI. HER LAFI 15 TEMMUZA BAGLAYAN KOCA KAFALILAR
Sayın iktidar bu mağdur(!)a sahip çıktığınız gibi döviz kuruna da sahip çıkın, sayenizde bol bol imam imalat okullarının sayısını arttırıp ülkeyi kurtardınız da! laiklik de elden gitmedi ama döviz gitti gidiyor, ekmağı asfalta banıp yeme zamanı yakındır
AKP doğru olanı yapmış sahip çıkmasaydı şaşardık zaten milletvekili adayıda yapın bari tam olsun oyunuzu bana verin yehaaaa
allah sizin gibi şeytan kılıklı atatürk düşmanı yobazlardan kurtarsın bu ülkeyi asıl hain sen ve senin gibilerdir
TELEFONUNU ARAŞTIRSINLAR KESİN BYLOCK VARDIR, BU SAKALLIDA.
osmanlıdan sonra akp gelmeliymiş. akp gelse ne olacaktı satacak fabrika mı vardı. kaç fabrika açmış amca geçmişini bilmiyorsan babana sorsaydın da cahil kalmasaydın. eleştirenleride hemen hain fetocu ilan ediyorsun. feto kimin dostuydu amca belkide sende eski fetocuydun..
BU AMCAYA ADAM DEĞİL GİBİ MAHLUK GİBİ YAKIŞTIRMALARDA BULUNAN FİKRİ ZİKRİ BOZUKLAR SİZLERDE ANCAK VE ANCAK BİRER HİÇSİNİZ HİÇ
Yaw ne acayip adamsınız. Yok tehdit alıyormuş yok bilmem ne. Bu adamın fenomen olmasının tek sebebi şivesi ve kürtaj yapıya demesi. Olayı nerelere çekiyorlar be...
bu iktidar zaten cahiller sayesinde ayakta kalıyor .... kendileri söyledi okumayan insan kültürsüz insan sayesinde bu iktidar ayakta kalacak ..
@ali_nusret_2017 SEN OKUDUNDA NE OLDUN BU ÜLKE İÇİN NE YAPTIN. NE İCAT ETTİN OKUMUŞ CAHİL
Atatürk'ü din düşmanı olarak gösteren sözde Müslüman özde parayı Allah yapıp tapanlara soruyorum HANGİ DİN DÜŞMANI KURAN-I KERİMİ Elmalılı Hamdi Yazır hocaya cebinden masraflarını karşılayarak Türkçe tefsir ettirdi ? Atatürk'e dil uzatan soysuzlar kaçınız Kuran-ı Kerimi Arapça okudunuz ? Onu geçtim Türkçe meailini okudunuz ? İnen ilk Ayet ne diyor ? OKU 1 - yaratan rabbinin adıyla oku! 2 - o, insanı bir alekadan (embriyodan) yarattı. 3 - oku! rabbin sonsuz kerem sahibidir. 4 - o rab ki kalemle yazmayı öğretti. 5 - insana bilmediği şeyleri öğretti. Atatürk'e minnet duymak bu kadar mı zor ?
Diğer Haberler