League of Legends Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde puan durumu ne? 4. Haftada iyice kızıştı

League of Legends 2017 puan durumu iyiden iyiye şekilleniyor. Şampiyonluk Ligi'nin ilk dört haftasında puan durumu, aldığı hal sonrasında rekabet artacak gibi. Haftayı namağlup tamamlayan Oyunfor.CREW 14 puanla zirvenin yeni ortağı olurken, 4. haftayı 13 puanla tamamlayan 1907 Fenerbahçe Espor şampiyonluk için iddiasını sürdürüyor. İşte League of Legends Şampiyonluk Ligi'nde son puan durumu ve son gelişmeler...

League of Legends Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde puan durumu ne? 4. Haftada iyice kızıştı

League of Legends 2017 Şampiyonluk Ligi puan durumu ile daha çetin oyunlara ve daha agresif bir silüete bürüneceğini gösteriyor. Ligin başlangıcından bu yana yenilgi yüzü görmeyen Oyunfor.CREW ve geçtiğimiz iki haftayı lider kapatan Dark Passage.BKM Express 4. Haftanın sonunda 14’er puanla zirveyi paylaşırken haftayı 13 puanla tamamlayan 1907 Fenerbahçe Espor zirve yarışından kopmadığı mesajını verdi.

League of Legends Şampiyonluk Ligi haftanın beşlisinde Oyunfor.CREW’dan Elwind, Naehyun ve Mocha’yla Dark Passage.BKM Express’ten Cinkrof ve HolyPhoenix başarılı oyunlarıyla öne çıkan isimler oldu. Haftanın oyuncusu Oyunfor.CREW’dan Elwind olurken, haftanın takımı Dark Passage.BKM Express olarak belirlendi.

LEAGUE OF LEGENDS PUAN DURUMU

Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nde yer alan 8 takımın 7 hafta sürecek mücadelesinin ardından çeyrek ve yarı finalde de başarı elde ederek zirveye yerleşen iki takım, League of Legends Türkiye Büyük Finali’nde şampiyonu belirlemek için karşı karşıya gelecek.

LEAGUE OF LEGENDS MAÇLARI NASIL İZLENEBİLİR?

Mevsimin tüm karşılaşmaları, League of Legends Türkiye'nin resmi Twitch kanalından veya YouTube kanallarından canlı olarak yayınlanıyor. League of Legends Türkiye Şampiyonluk Ligi, pazartesi günleri oynanan maçların canlı yayınıyla S Sport ekranlarında yer alıyor. Son dönemlerde profesyonel League of Legends karşılaşmalarına yatırılan bütçeler birçok sporu solladı. Üstelik E-spor kategorisi, birçok teknoloji firması tarafından profesyonelleştirilerek meslek olarak görülmeye başlandı. Özellikle ABD, Güney Kore gibi ülkelerdeki yatırımlar göz kamaştırıyor.i