Lincoln'e taciz

Dün akşam oynanan derbinin, devre arasında çirkin bir olay yaşandı. Maçı Tunca Hazinedaroğlu'nun babasının locasında seyreden Lincoln, devre arasında Beşiktaşlılar'ın tacizine uğradı. Hazinedaroğlu ve locadaki diğer kişiler, Brezilyalı oyuncuyu grubun arasından aldı.
Beşiktaş ile G.Saray arasında oynanan derbinin devre arasında çirkin bir olay yaşandı. Bir grup Beşiktaşlı, karşılaşmayı Tunca Hazinedaroğlu'nun babasının locasında izlemek üzere İnönü Stadı'na gelen G.Saray'ın yıldızı Lincoln'e devre arasında tuvalette sataştı.

ATKISINI ÇEKTİLER

Brezilyalı futbolcunun atkısını çeken ve ünlü oyuncuya sözlü tacizde bulunan taraftarları baba Hazinedaroğlu'nun locasındaki diğer kişiler ve Tunca Hazinedaroğlu engelledi. Lincoln'ü grubun arasından çıkaran ve tekrar tribüne çıkaran Hazinedaroğlu'yla arkadaşları Brezilyalı futbolcuyu sakinleştirdi. Bu gelişme, hiçbir kavganın ve tatsız gelişmenin yaşanmadığı derbideki güzel görüntülere gölge düşürdü. Moralinin bozulduğu gözlenen Lincoln yaşananlara fazla tepki vermedi. "