HABER

Lippi: "Türkiye'den teklif aldım"

İtalya Milli Takımı'yla birlikte 2006 Dünya Kupası şampiyonluğuna uzanan Teknik Direktör Marcello Lippi, Türkiye'den transfer teklifi aldığını açıkladı.

İtalya'nın başında 2006 Dünya Kupası'nı kazandıktan sonra görevinden ayrılan başarılı teknik adam Marcello Lippi, aralarından Türkiye'nin de bulunduğu bir çok ülkeden kulüplerin kendisine transfer teklifi yaptıklarını söyledi. İtalyan Rai Uno'ya, gelecekteki transfer planlarıyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Marcello Lippi, konuyla ilgili olarak, "İtalyan kulüplerinden herhangi bir teklif almadım ancak menajerim aracılığıyla İngiltere, Fransa, Yunanistan ve Türkiye'den bana transfer teklifleri yapıldı" dedi.

Lippi, aldığı transfer tekliflerine rağmen sezon sonuna kadar bir takımın başına geçmeyi düşünmediğini de belirterek, "Yeni sezona kadar çalışmaya başlamayı istemiyorum. Şimdilik dinlenmek istiyorum" ifadelerini kullandı. Lippi, bir itirafta da bulunarak, gönlünün İspanya'da takım çalıştırmaktan yana olduğunu sözlerine ekledi

ve, "İspanya'da çalışmayı isterim. La Liga'da çok hızlı bir futbol oynanıyor. Yakın bir gelecekte bu olabilir" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön