HABER

Lise koridorunda 2 öğrenci bıçaklandı

İSTANBUL (İHA) - Kocasinan Lisesi son sınıfta eğitim gören 2 öğrenci, geçen dönemin mezunları oldukları öğrenilen 3 kişi tarafından bıçaklandı.

Alınan bilgiye göre, geçtiğimiz dönem mezun oldukları öğrenilen 3 öğrenci, saat 10.30 sıralarında Kocasinan Lisesi'ne geldi. Yanlarında getirdikleri bıçağı da okula sokan eski dönem öğrencileri, aralarında daha önceden husumet olduğu belirlenen lise son sınıf öğrencisi D.K. ile koridorda tartışmaya başladı. Tartışma sırasında D.K'nin arkadaşı C.D. de araya girdi. Öğrencilerin gözleri önünde yaşanan tartışma kanlı bitti. Lise son sınıf öğrencileri D.K. ve C.D., okulun eski mezunu 3 genç tarafından kalçalarından bıçaklandı. D.K. ve C.D., öğretmenleri tarafından Özel Anadolu Hastanesi'ne kaldırıldı. Sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilen öğrenciler, gerekli müdahalenin ardından, ifadeleri alınmak üzere Kocasinan Karakolu'na götürüldü.

Polis, kaçan saldırganların yakalanması için soruşturma başlattı.

Öte yandan, görgü şahidi öğrenciler, eski mezunlarla D.K. arasında daha önceden husumet olduğunu belirterek, "Okula gelen öğrenciler, geçen yıl mezun olmuştu. Kızlar için sürekli okula geliyorlardı. Koridardo tartıştılar. Bıçaklayarak kaçtılar" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler