SPOR

Lol All-Star 2017 sona erdi

Bu sene Amerika’nın Los Angeles şehrinde düzenlenen Lol All-Star2017 dün gece final maçlarının ardından son buldu.1v1’de Bjergsen’i 2-1 ile geçen Uzi ve 5. Maç sonunda deviren LPL Yıldızlar Karması,turnuvayı şampiyonlukla tamamladı.

Lol All-Star 2017 sona erdi

All-Star2017 finalinin açılış maçı Kuzey Amerika ekibinden Bjergsen ile Çin Ekibinden Uzi’nin 1v1 finali maçlarıyla gerçekleşti. FoFo , Faker ve Jisu’yu deviren TSM’nin yıldız orta koridor oyuncusu bjergsen ,bölgesini finallerde temsil eden tek isim olma başarısını gösterdi.Uzi ise Levi, BrTT ve PraY’ı mağlup ederek finale adını yazdırdı.Geçen senenin de 1v1 şampiyonu Uzi Amerikalı rakibini 2-1’lik skor ile yenince 2.kez 1v1 şampiyonu olma başarısı gösterdi.

ALL-STAR’DA ÇİN RÜZGARI ESTİ

Ardından beşe beş bölgeler karmasının karşılaşmalarına geçilen gecede LMS ile LPL sahne aldı.Orta Koridorda FoFo’nun Azir performansı ve destekte SwordArt’ın harika Leona performansıyla LMS galibiyetle başlayan taraf oldu. Üst koridorda 957’nin Annie tercih ettiği karşılaşmadan ise galibiyetle ayrılan Çin ekibi seriyi 1-1’e getirdi.Üçüncü maçta benzer bir kompozisyon LMS ekibinden geldi.Üst koridorda Annie , alt koridorda ise Miss Fortune ve Tresh ikilisine yer veren LMS , ne yazık ki amacına ulaşamadı.Dördüncü maçı rahat kazanan LMS seriyi son maça kadar getirse de son karşılaşmada Uzi’nin etkili performansına karşılık veremeyince kupaya uzanamadı.Böylece Uzi hem 1v1 de hemde Çin karması ile şampiyonluğa ulaşmış oldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler