Londra'da müslüman gruba saldırı!

Londra'da bir grup, cami önünde bekleyen Müslüman gruba çekiç ve sopalarla saldırdı. Saldırganlar araçla kaçarken, cemaat üyelerinden biri aracın üzerine çıkarak kaçışlarına engel olmaya çalıştı.

Londra polisi, başkent Londra'da Cannon Caddesi üzerindeki Ashaadibi Mescidi ve Toplum Merkezi önünde Cuma namazı için bekleyenlere 20'li yaşlarda bir gurubun saldırdığını duyurdu.

Yerel saatle 13.00 civarı gerçekleşen saldırıda, saldırganlar çekiç ve sopalarla gruba saldırdı. İslam karşıtı sloganlar atan ve küfürler yağdıran grup saldırının ardından araçlarına binerek kaçmak istedi. Polisi arayan ve durumu bildiren cemaat ise grubun kaçışına engel olmaya çalıştı. Bir cemaat üyesi aracın üzerine çıktı ancak saldırganlar kaçtı.

londrada-musluman-gruba-irkci-saldiri_1584_dhaphoto1

Polis, saldırıya uğrayanlar arasında 27 yaşında bir kişinin başından yaralandığını ve olay yerinden arkadaşları tarafından götürüldüğünü; hastanede tedavisinin sürdüğünü duyurdu.

londrada-musluman-gruba-irkci-saldiri_1584_dhaphoto3

Polis, saldırısı sonrası ırkçı grubun, kendi araçlarına binerek kaçtıklarını; arama çalışmalarının sürdüğünü söyledi.

londrada-musluman-gruba-irkci-saldiri_1584_dhaphoto5

DHA


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 68 yorum
istediğiniz kansa, seve seve sizi boğmaya hazırız, it sürüleri..
anlaşılan birileri gizlice savaşı tetikliyor
şimdi bizim muhalefetimiz meşhur kemal derli caminin orda ne işi var der..
ulan utanmaz bundan onumu cikardin israil senin geminde insanlari oldurunce ne denmisti benmi gidin denmisti ayip ayip yuce allah beyni neden vermis acaba
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler