Lösemi hastası Tayyip'e Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bakan Soylu'dan telefon!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile telefonda görüşen lösemi hastası Tayyip Atmaca büyük bir mutluluk yaşadı. Erdoğan, Atmaca'ya 'Seni gözlerinden öpüyorum. Rabbim'den acil şifalar diliyorum. Senin yanındayız' diyerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde ikamet eden ve Ankara'da lösemi tedavi gören Tayyip Atmaca'yı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan telefonla görüntülü aradı. Telefonda görüşen lösemi hastası Tayyip Atmaca büyük mutluluk yaşadı.

Akyazı ilçesinde ikamet eden ve lösemi teşhisi konulan gören Tayyip Atmaca, Ankara'da tedavi görüyor. Akyazı Belediyesi Meclis Üyesi Abdurrahim Atmaca'nın yeğeni Tayyip Atmaca, geçilen hafta sonu bir dizi ziyaret ve aday tanıtım programı için Sakarya'ya gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la telefonla görüntülü görüştü.

Bakan Süleyman Soylu ile bir süre görüntülü görüşen Atmaca, daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüntülü görüştü. Erdoğan büyük mutluluk yaşayan Atmaca'ya, "Seni gözlerinden öpüyorum. Rabbim'den acil şifalar diliyorum. Senin yanındayız" diyerek Atmaca'ya geçmiş olsun dileklerini iletti. (İHA)

tayyip-atmaca

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
Seçim yaklaşıyor ya milletin gözünü boyamak için herşeyi yapıyorlar biz sizin içinizdeki şeytanlıgı gördük artık hırsızlar
madem öyle lösev in hastanesi, lösemili hastaları tamamen ücretsiz tedavi ede eden LÖSANTE ye neden ruhsat vermiyorsunuz. yataklar boş duruyor. tamamen rant odaklı telefonlar.
@leter49 olecegımı bılsem o ıkılıye telefon etmem.
yalakalık. seçim yaklaşıyor. daha neler görücez. hep aynı şeyler.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler