SPOR

CANLI

Lucescu'dan Trabzonspor'a görülmemiş teklif

Mircea Lucescu'nun, Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta ile yaptığı görüşmede öne sürdüğü, "2 yıl takımı ben çalıştırırım sonra sportif direktör olurum, oğlum da takımın başına geçer" şartını yönetim masaya yatıracak.

Lucescu'dan Trabzonspor'a görülmemiş teklif

Trabzonspor’da teknik direktör belirsizliği büyük bir oranda ortadan kalktı.

Mircea Lucescu ile sezon sonu için büyük oranda anlaşma sağlayan başkan Muharrem Usta, detaylar için yönetim ile bir görüşme yapacak.

Bu toplantıda Lucescu’ya ödenecek olan ücret ve yeni transferlerin maliyeti masaya yatırılacak.

[Lucescu yeni sezonda Trabzon'da](http://spor.mynet.com/trabzonspor/90862-lucescu-yeni-sezonda-trabzonda.html)

2 YIL SONRA SPORTİF DİREKTÖR!

Bu arada Rumen teknik adamın Usta ile yaptığı görüşmenin detayları da ortaya çıktı. Lucescu’nun yapılan görüşmede, ‘Mevcut kulübüm ile güzel şekilde ayrılmak istiyorum. Bu anlaşma gerçekleştiği takdirde 2 yıl takımı ben çalıştırırım ardından ise sportif direktör olurum. Bu sürenin sonunda ise oğlum Razvan Lucescu da benimle olur ve takımın başına o geçer’ şartını koştuğu öğrenildi.

RAZVAN MASAYA YATIRILDI

Yunanistan’da Skoda Xanthi’yi çalıştıran Razvan Lucescu, 46 yaşında ve eski bir futbolcu…

Razvan’nın 2 yıl sonra takımın başına geçmesi önerisi yönetimin kafasını karıştırırken, maliyet hesabı da yapılacak. Lucescu ile anlaşmanın kesinleşmesi durumunda yönetim kurulu, tecrübeli teknik adamın yanına tecrübe kazanması için yerli ve genç teknik adamlar da koyacak.

[Lucescu'dan Trabzonspor'a ilginç teklif](http://spor.mynet.com/trabzonspor/90358-lucescudan-trabzonspora-ilginc-teklif.html)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
NE LUCESCUYMUŞ ARKADAŞ YA YILLARDIR TÜRKİYENİN GÜNDEMİNDE YEDİ YEDİ BİTİRİMEDİ BİZİMKİLERİ ŞİMDİDE AZDA OĞLUM YESİN DİYOR YAHU BIRAKIN BAŞKANLAR BU LUCESCU SEVDASINI ADAMDA HEYCAN KALMAMIŞTIR ARTIK KEYİF İÇİN GELİR PARAYA AÇ BAŞARIYA AÇ ADAM ALIN ARTIK LUCESCU DEVRİ KAPANSIN ALLAH AŞKINA .. SAYGILARIMLA ...
hiç düşünmeden kabul ederim
Ülke de teknik diröktör mü yok trabzondan trabzonsporu yönetecek kaliteli teknik adamlar var bırakın yabancı merakı o kadar para vereceksin çocuğunuda getirecek şaka gibi.
Takım
O
Av
P
Geri Dön