HABER

Lüks ciple polis arasında kovalamaca

İSTANBUL (İHA) - Beşiktaş'ta polisin "dur" ihtarına uymayan lüks bir cip, uzun süren takibin ardından yakalandı. Durdurulan cipten inen gençler, müzik dinlediklerini ve uyarıları görmediklerini iddia ederek, polisle ve basın mensuplarıyla tartıştı.

Polisin Beşiktaş'ta başlayan lüks cip takibi Haliç'te sona erdi. Beşiktaş'ta ekipleri bir süre peşinde dolandırdıktan sonra Levent'ten E-5 karayoluna çıkan 34 EE 7610 plakalı cip, uzun süren takipten sonra Haliç köprüsünü geçtikten sonra Tünel girişinde yakalandı. Cipin önüne geçen polis, aracı durdurduktan sonra içinde bulunan gençleri aşağı indirerek araca yaslayıp tek tek aradı. Polisin üzerlerini aramasına sinirlenen gençler, "Biz terörist miyiz, niye arıyorsunuz?" diye tepki gösterdi. Gençler,
"Neden 'dur' ihtarlarına uymadınız?" şeklindeki soruya ise, "Müzik dinliyorduk. Uyarıları görmedik" şeklinde cevap verdi. Görüntü alan İHA kameramanına da tepki gösteren gençler, olay yerindeki basın mensuplarıyla tartıştı. Gençler hakkında 'polisin dur ihtarlarına uymamaktan' cezai işlem uygulandığı bildirildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler