Maaşını alamayınca ortalığı birbirine kattı

Düzce'de, maaşını alamadığını öne süren Afganistan uyruklu inşaat işçisi, sokak ortasında, elindeki bıçakla çevredekilere tehdit savurdu. İhbarla gelen ekiplere direnen ve polis memurunun koluna tırnaklarını geçiren Afgan, güçlükle etkisiz hale getirilip, gözaltına alındı.

Olay, öğle saatlerinde, Düzce'nin Eski Bolu Caddesi üzerinde meydana geldi. İnşaatta işçi olarak çalışan ve ismi öğrenilemeyen Afganistan uyruklu, iddiaya göre, maaşını alamadığını öne sürüp, sokak ortasında bıçak sallamaya başladı.

Afgan işçinin tehdit ettiği çevredekiler, polise haber verdi. İhbarla olay yerine gelen polis ekipleri, işçiyi sakinleştirmeye çalıştı. Yere yatırılan Afgan'ın elinden bıçak alınırken, kelepçelenmek istendi.

Arbede sırasında Afgan işçi, polis memurunun koluna tırnaklarını geçirdi. Güçlükle etkisiz hale getirilen Afgan, ekip otosuna bindirilip, önce hastaneye ardından polis merkezine götürüldü. Afgan işçinin yanında bulunan bıçak ve sopaya da polis ekiplerince el koyuldu.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
evine ekmek götüremediyse adam ne yapsın
Adam haklı haklı olmasına ama burada sorulması gerekn şey şu memleket yol geçen hanı olmuş AFGANLI IRAKLI PAKİSATNLI TACİKİSTANLI TÜRMENİSTANLI ERMENİSTANLI GÜRCÜSTANLI VS.VS. NE BU YAA?!!5 milyonda suriyeli???
VAY BE BİR AFGAN BİLE ÜLKEMDE ELİNE BIÇAK ALIP SAĞA SOLA SALDIRABİLİYOR..ÜLKE YOL GEÇEN HANI:((( ELİNİ KOLUNU SALLIYAN İÇERİ GİRİYOR.ÜLKEDE ADALET KALMAMIŞ ÜLKE ELDEN GİTMİŞ:(((
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler