HABER

Maaşını öğrencilere dağıttı

AĞRI (İHA) - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ağrı Milletvekili Cemal Kaya, seçimin geride kaldığını, şimdi vaatleri gerçekleştirme zamanı olduğunu belirterek, söz verdiği gibi ilk maaşını Ankara'da öğrencilere dağıttığını söyledi.

Ziyaretlerde bulunmak üzere Ankara'dan uçakla Ağrı'ya gelen CHP Ağrı Milletvekili Cemal Kaya, bir grup partili ve Ağrıspor'lu taraftar tarafından karşılandı. Konvoy eşliğinde CHP İl Başkanlığı'na gelen Kaya, burada basın mensuplarının sorularını cevapladı. Ağrı'nın sorunlarının çözümü için muhalefet olmalarına rağmen yoğun çaba gösterdiklerini ve çeşitli istişareler yaparak bu sorunlara çözüm aradıklarını belirten Kaya, "İktidar olmamamıza rağmen gerçekten sorunların çözümü için yoğun çaba harcıyoruz. Biz Ağrı'nın sorunlarını biliyoruz. Bu yüzden de kendi çapımızda ve imkanlar nispetinde bu sorunlara çare arıyoruz ve aramaya da devam edeceğiz" dedi.
Seçimin geride kaldığını, şimdi icraat zamanı olduğunu belirten CHP Ağrı Milletvekili Cemal Kaya, kendisinin ilk sözünde durduğunu belirterek, ayın 15'inde aldığı milletvekili maaşını öğrencilere dağıttığını söyledi. Milletvekili olduğu süre zarfında bu maaşı öğrencilere dağıtmaya devam edeceğini belirten Kaya, "Seçimler öncesinde milletvekili maaşımızı öğrencilere dağıtacağız dedik ve zamanı geldi. Ayın 15'in de aldığımız ilk maaşımızı tespit ettiğimiz öğrencilere dağıttık. Seçim bitti, artık şimdi icraat zamanı. Diğer arkadaşlarımızın da sözlerinde durmalarını bekliyoruz" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön