Maestro Yazılım CEBİT Bilişim Fuar'ında buluştu

Dünyanın en büyük bilişim fuarı olan CeBIT Almanya'nın Hannover Şehrinde 04.03.2008 / 09.03.2008 tarihleri arasında ziyaretçilerin coşkun katılımıyla büyük bir başarı ile sonuçlandı. Bilgi ve Bilişimin Teknolojisinin ortak bir platformanda buluştuğu bu organizasyonda sektörün önde gelen firmaları yenilik ve çözümlerini tanıtma fırsatı buldu.

77 ülkeden 5,845 firma ortak bir platformda buluştu. Bu organizasyonun bir parçası olarak güçlü kadrosu ve uzman ekipleri ile kendi bünyesinde geliştirdiği çözümlerle bu platformdaydı.

Özellikle Medya Çözümlerinden;
* Reklam Rezervasyon,
* İlan Rezervasyon,
*Yayın Otomasyonu,
*Haber Otomasyonu,

Üzerine geliştirmiş olduğu çözüm ve yenilikleri CeBIT Kapsamında gelen ziyaretçileri ile buluşturdu.

Maestro CEBIT'e katılımla, Türkiye' deki dinamik yapısı ve vizyonunu Uluslararası iş ortaklıkları ile Türkiye sınırlarının dışına taşımayı hedeflemiştir.
Fuar boyunca değişik ülkelerin bilişim firmalarıyla Maestro yazılımlarını kendi ülkelerinde temsil edebilmeleri hakkı vermek üzere görüşmeler yapmıştır.
Kuruluş tarihinden bu yana yurt içinde birçok fuar etkinliklerinde bulunan , CEBIT ile başlayan süreçte yurt dışı etkinlikleriyle başarılarını uluslararası alana taşıma kararı almış, 2008 yılı içerisinde yurt içi ve yurt dışında olmak üzere Bilişim, Medya, Tekstil, Gıda …. vb gibi bir çok sektörde yapılacak fuar organizasyonlarına katılarak, sektörel yazılımlarını tanıtma kararı almıştır.