HABER

Magazin dünyasında 24 saatte neler yaşandı

Magazin Dünyasında son 24 saatte neler yaşandı? Kimler neler yaptı? Kim kimin için neler söyledi? İşte Magazin turu

ÜNLÜ VE GÜZEL KADININ ÇÖKÜŞÜ

Türkiye bu sabah Meral Zeren'in inanılmaz dramına Petek Dinçöz'ün Arım Balım Peteğim programında tanık oldu…

Salako, Hanzo, Salak Milyoner, Şaşkın Damat, Banker Bilo gibi gişe rekorları kırmış ve halen beğeniyle izlenen bir çok filmde oynamış, Yeşilçam'ın en güzel kadınlarından biri olan Meral Zeren inanılmaz dramıyla canlı yayındaydı…

Yıllarca şöhretini kaybetmeye başladıktan sonra maddi yönden de zayıflayan Meral Zeren'in kedi ve köpekleriyle yaşadığı evinden görüntüler ilk kez ekrana geldi…

Borç batağında yaşayan, kaloriferi kesik olan ve bakımsızlıktan duvarları örümcek bağlayan evinde tek başına yaşayan Meral Zeren, çalışmak istediğini ve yapımcılardan iş istediğini söyledi…

Borçlarını ödediği takdirde yeniden eski günlerine döneceğine inandığını söyleyen Meral Zeren, "İş istiyorum. İş gelirse hayatımı düzene sokup, hayatımda ilk kez evlenmeyi bile düşünüyorum" dedi…

Pınar neredeyse ekranda doğuracaktı

Roma'da evlendiği eşi Şirin Ergüder'de iki aylık hamile olan Okan Bayülgen, TV8'de programı kriz nedeniyle yayından kalkan hamile Pınar Altuğ'un ekrana geri dönmesi gerektiğini söyledi! Okan, 'Pınar çocuğunun doğumunu birkaç ay ertelesin ve yeniden program yapsın. Bizim gibi bebek bekleyen televizyoncular için ilham kaynağı oldu' dedi..

Pınar Altuğ'un karnı burnunda yayına çıkmasına da esprili bir dille takılan Okan Bayülgen, 'Pınar doğum gitmeden 5 dakika önce muhtemelen yayında olurdu, yayında doğurabilirdi. Hatta programı bitmeseydi eşi Yağmur Atacan'a sunduracaktı programını. Böyle şeyler duyduk yani!' dedi. Bayülgen daha önce de 'Oğlum olursa adını Yağmur, kızım olursa adını Pınar koyacağım' diyerek yine Pınar Altuğ-Yağmur Atacan çiftine dokundurmuştu..

Memati Oya Aydoğan'la neden mahkemelik oldu?

Kurtlar Vadisi dizisindeki Memati karakteriyle bilinen Gürkan Uygun, son dönemlerde tüm dünyayı etkileyen ekonomik krizden canı yananlar arasına girdi. Ünlü oyuncu Oya Aydoğan'ın Ulus'taki evini 7 ay önce 2 bin TL'ye tutan Uygun, kirası fazla gelen evini yaptığı 1 yıllık sözleşme nedeniyle boşaltamıyor. Aydoğan ile mahkemelik olan ünlü oyuncunun durumu önümüzdeki günlerde belli olacak.

Zerrin bazen canavarlaşır

Tülay Özer 'Kardeşim hayatı boyunca kendisine layık olmayan adamları eş olarak seçti. Son evliliğinde de onu çok uyardım. Ama hep kötü abla oldum. O evliliğin yürümeyeceği açıkça ortadaydı. Çocuğun yaşı küçüktü. Parası-pulu, doğru dürüst bir mesleği bile yoktu. Zerrin'i kaldıracak güçte değildi. Bunları ona söylediğimde kıyamet koptu. 'Bu evlilik yürümez. Ama yaşadığın kadarıyla mutlu ol kardeşim' dedim. Zerrin çok zor bir insandır. Onunla yaşamak kolay değildir. Bazen çocuk gibi olur. Bazen de canavarlaşır. Yanından kaçarsınız' dedi.

Seksi olmaktan rahatsız

Saba Tümer'le Bu Gece'nin konuğu olan Tuğba Özay, albüm çalışmalarında sona gelindiğini söyledi. Albümünden 'Vay Seni Adam Görünen Madam' şiirini de okuyan Tuğba Özay, 'Bu şiiri bütün kadınların sıkıntılarını düşünerek yazdım' dedi.

Tuğba Özay galerisi için tıklayın...

KENDİMİ MASUM BULUYORUM

Tuğba Özay kendisini 'Her kadın güzel olmak ister ama ben masumiyetin de bir seksapalite olduğunu da düşünenlerdenim. Ben kendimi masum buluyorum. Güzel olduğumu biliyorum. Ancak 'seksi' kelimesi belki de beni rahatsız ediyor. Daha naif şeyler bana daha etkileyici geliyor. Yaş ilerledikçe belki de kendimi keşfediyorum. Kendimi keşfederken de birtakım şeylerden uzaklaşıyorum.' sözleriyle ifade etti

O ROLÜ KABUL EDERKEN ZORLANDIM

Güz Sancısı filminde oynayan Umut Kurt, rol teklifi geldiğinde içinde soru işaretleri olduğunu söyledi.

Kanaltürk'te ekrana gelen Kamuran Topal'ın sunduğu 'Kırmızı Halı' programına konuk olan genç oyuncu Umut Kurt, Güz Sancısı filminde aşırı sağcı 'Kıbrıs Türktür Cemiyeti'nin üyelerinden Ferit karakterini canlandırdı.

Tarihe 6-7 Eylül Olayları olarak geçen olaylarda Atatürk'ün Selanik'teki evine bomba atıldığı şeklindeki dedikodular sonrasında Rum ve bir kısım Ermeni vatandaşlara yönelik saldırılar yaşanmış, bazı Rum ve Ermeni vatandaşlar hayatlarını kaybetmiş, binlercesi ise Türkiye'den göç etmişti.

Senaryoyu okuduğu zaman çok üzüldüğünü belirten Umut Kurt, 6-7 Eylül olayları olarak tarihe geçen olayların anlatıldığı Güz Sancısı filminde oynayıp oynayamayacağını sorguladığından bahsetti.

"O dönem o insanların başından geçen olaylara çok üzüldüm. Hatta bunu oynayıp oynayamayacağımı, o kötüyü içimde barındırıp barındıramayacağımı bilemediğimden içimde soru işaretleri oluştu" diyen Umut Kurt, yönetmen Tomris Giritlioğlu ve projenin danışmanlarından Etyen Mahçupyan ile görüşmeleri sonrasında rolü kabul ettiğini belirtti.

Umut Kurt, filmin kamera arkasında çok ciddi bir çalışma yapıldığını, Taksim'deki 10-12 sokağın o yıllara göre düzenlendiğini ve iyi bir ekibin güzel bir iş çıkarttığını vurguladı.

Bergüzar'a minnettar kalacağım

Balet Tan Sağtürk, geçirdiği kalp ameliyatı sürecinde, Korel'in kendisine olan desteğini hiç unutmayacağını ifade etti.

Bergüzar korel galerisi için tıklayın...

Evlilik arefesindeyken Bergüzar Korel'le yollarını ayıran Tan Sağtürk, 'Bergüzar'a bir ömür boyu müteşekkir kalacağım. Çünkü çok zor bir anda elimi tutan insandı. Bu unutulmayacak hiç bir zaman. Vefa duygum yani o imajı hiç bir zaman değişmeyecek. Onun dışında onun hakkında fazla konuşmamak lazım. Çünkü başka bir ilişki yürütüyor. O ilişkinin 3. kişisi olarak çok da fazla bir yorum yapmam doğru olmaz' diye konuştu.

Tuğçe'nin oturak alemi kalıcı gibi

Tuğçe Kazaz, Al Jamal için fotoğrafları çekilen 'Hamamda Oturak Alemi' konseptini her çarşamba geccesi mekanda şov olarak sunacak. Kazaz'ın İstanbul'daki iş anlaşmaları Yunanlı eşinden ayrılacağı dedikodularını güçlendirdi.

Tuğçe Kazaz galerisi için tıklayın...

Kuralım yok sevişirim

‘Ekmek Teknesi'nde Songül, ‘Acı Hayat'ta Özlem, ‘Menekşe ve Halil'de Zeynep, ‘Keloğlan Kara Prens'e Karşı' filminde Külkedisi... Şimdi ise ‘Küçük Kadınlar'da Elif. Ekin Türkmen, ilginç açıklamalarda bulundu. "Bir yanda öpüşmemekte sevişmemekte direnen oyuncular var, diğer yanda oyuncu gibi rolüne hazırlananlar. Bu çok zor bir konu. Bana göre hiçbir gerçek oyuncunun kuralları yoktur. Ama bazı projelerde oyuncu gerçekten olmak istemiyor. Çünkü oradaki öpüşme ve sevişme sahnesi sadece ve sadece reklam amacıyla çekiliyor. Böyle bir projede olmak istemem, kabul etmem. Ama sevişme ve öpüşme, o senaryoda olmazsa olmaz sahnelerdense, severek sevişirim, öpüşürüm."

Ekin Türkmen galerisi için tıklayın...

Canlı yayında "ücret krizi"Mehmet Aslan, rol arkadaşının aldığı ücreti canlı yayında ağzından kaçırdı. Peki Sinem Kobal bu film için ne kadar ücret aldı? Filmde zengin kız karakterini Sinem Kobal, fakir erkek karakterini ise Mehmet Aslan canlandırmıştı. Ancak gerçek hayatta durum farklı idi. Bu noktaya değinen Okan Bayülgen, "Özellikle Mehmet'in oynadığı rol zor. Çünkü Mehmet'i insanlar nasıl tanıyor basından, zengin çocuk olarak tanıyor. Şimdi orada tamamen farklı bir kompozisyonda. Fukara çocuk, Varoş Ali... Halbuki ekonomik durumlarınız tam tersi değil mi?" diye konuştu.

Sinem Kobal galerisi için tıklayın...

Sinem Kobal, bu sözleri onaylarken Mehmet Aslan, canlı yayında rol arkadaşı Sinem Kobal'ın aldığı ücreti ifşa etti. Aslan, "150 milyar para aldı filmden" deyiverince Sinem Kobal, "Neee, aaa" diyerek tepkisini dile getirdi. Programın konuğu Şafak Sezer ise, "Benim bir kısmım Maliye'de, ona göre" diyerek Mehmet Aslan'a bir nevi uyarıda bulundu. Kolejler ile normal liselerde okuyanlar arasındaki çatışmanın anlatıldığı filmde Sinem Kobal ile Mehmet Aslan'ın öpüşme sahnesi ise bir hayli konuşulmuştu. Filmin yapımcıları da bu tartışmaları desteklemek adına bu öpüşme sahnesini bütün basına servis etti.

Mine bana tamamen zıtKavak Yelleri adlı gençlik dizisinde Mine karakterini canlandıran Aslı Enver, güzelliği kadar yaptıklarıyla da dikkatleri çekiyor. Genç oyuncu canlandırdığı karakter için "Bana zıt olmasına rağmen bazı benzer yönlerimiz de yok değil" diyor.

Aslı Enver'in galerisi için tıklayın...

Karşınızda yeni Angelina Jolie

Angelina Jolie, kocası Brad Pitt'in rol aldığı filmin prömiyerinde yeni saç stili ile göz kamaştırdı. Brad Pitt'in rol adlığı 'The Curious Case Of Benjamin Button' (Benjamin Button'un Tuhaf Hikayesi) isimli filmin Almanya prömiyerinde eşiyle birlikte boy gösteren Angelina Jolie, yeni saç şekli ile oldukça çekici görünüyordu. F. Scott Fitzgerald'ın 1922'de yazdığı kısa öyküden uyarlanan ve David Fincher'ın yönettiği 'The Curious Case Of Benjamin Button' (Benjamin Button'un Tuhaf Hikayesi) isimli filmde başrolü Brad Pitt ve Cate Blanchett paylaşıyor. Filmin prömiyerine gelerek eşine destek veren Angelina, kabarık topuz saçı ve açıkta kalan kulağına taktığı parlak büyük küpe ile bu yılın modasına da ilham verecek gibi görünüyor.

Angelina Jolie galerisi için tıklayın...

Kim bu güzel

Pop'un Kraliçesi Madonna'nın açık arttırmaya çıkarılan 21 yaşındaki çırılçıplak pozları tüm dünyayı şaşırttı. İşte o pozlar... Dünya starı Madonna, henüz müzik kariyerine başlamadan önce birkaç modellik denemesinde bulunmuştu. Bunlardan biri de, 1979 yılında New York'ta Lee Friedlander isimli fotoğrafçı tarafından çekilen çırılçıplak pozlardı. Bu pozlar, 1985 yılında Penthouse Dergisi'nde yayınlandı. 12 Şubat'ta New York'da açıkarttırmaya çıkarılacak olan bu fotoğraflarının 10 ila 15 bin dolar arasında alıcı bulacağı tahmin ediliyor. Bu fotoğraflara teklif verecekler arasında Madonna'nın kendisinin de olması bekleniyor.

Madonna'nın galerisi için tıklayın...

Filistin için soyundu

Filistin'deki insanlık dramına sessiz kalamayan Melek Yargıcı, soyunarak kamera karşısına geçti.

Filistinde yaşanan soykırımdan sonra bu çekimi yapmaya karar verdiklerini söyleyen Yargıcı, "Her gün orada suçsuz yetişkinler ve çocuklar bir hiç uğruna can veriyor. Ölen bebeklerin bu yanımdaki cansız bebekten ne farkları kaldı. Kendi adıma bu yaşananlardan dolayı utanç duyuyorum. Savaşalar olmasın, kimse böyle elinde olmadan hayatını kaybetmesin,herkesi sağduyulu olmaya çağırıyorum" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön