HABER

Magazin turu

KEELEY HAZEL'İN TAKVİMİ YOK SATIYOR

İngiltere'nin en seksi 3. sayfa güzellerinden biri olarak kabul edilen Keeley Hazel'in 2008 yılı için çektirdiği fotoğrafların yer aldığı takvim piyasaya çıkmasından kısa bir süre sonra tükendi.

BRAD PİTT, ANGELİNA JOLİE'NİN HAYATINDAKİ ERKEKLERDEN BUNALDI

Brad Pitt'in yakın bir arkadaşı Pitt'in, Angelina'nın başka erkeklere olan yakın tavırlarından dolayı sıkıldığını ileri sürdü.

Eski sevgilileriyle samimiyetini koruyan Jolie'nin, son günlerde aynı samimiyetini özel korumasına da göstermesi ikili arasında sıkıntıya neden oldu.

Ünlü aktris, bir süredir Billy adındaki özel koruması olmadan dışarı adımını atmıyor. Jolie'ye yakın kaynaklar, korumanın kimi zaman Brad Pitt'in yerini doldurduğunu bile söylüyor.

FELİPE MASSA DÜNYA EVİNE GİRDİ

Brezilyalı Formula 1 şampiyonu Felipe Massa, Brezilya'nın Sao Paulo kentinde modacı Anna Rafaela Bassi ile dünyaevine girdi.

Nuestra Senora de Brasil Kilisesi'nde yapılan törene, çiftin aile üyeleri ve dostları katıldı. Anna Rafaela Bassi, nikah töreninde üstü Swarovski taşlarla bezeli, dekolteli, kabarık etekli bir gelinlik tercih etti.

KYLİE MİNOGUE NOBEL GECESİNDE SAHNE ALACAK

Eski ABD Başkan Yardımcısı Al Gore ile BM Hükümetler Arası İklim Değişikliği Paneli'ne verilecek olan 'nobel barış ödülü' nedeniyle düzenlenecek gecede, pop yıldızı Kylie Minogue'da sahne alacak.

Al Gore'nun küresel ısınmayı dünya gündemine getirdiği 'Uygunsuz Gerçek' adlı belgesel filminde kullanılan 'I Need to Wake Up' adlı şarkıyı seslendirecek olan sanatçılar arasına Kylie Minogue da katılacak. Tören 11 Aralık'ta Oslo'da yapılacak.

GARSONA KENDİSİYLE ÇIKMASI İÇİN 25 BİN DOLAR TEKLİF ETTİ

Amerikan basınında çıkan son haberlere göre Britney Spears, Hollywood'daki 'Mirabelle' adlı restoranda çalışan bir garsona, kendisiyle çıkması için tam 25 bin dolar teklif ettiği.

İddiaya göre Britney, Mike Marchand adlı garsona 'Eğer benimle çıkarsan sana 25 bin dolar veririm, ayrıca video klibimde de oynarsın' dedi. Garson bu tekifli geri çevirdi ama Britney umudunu kaybetmiş değil. Söylenenlere göre genç garson aslında aktör olmak istiyor ve bu çazip teklifi mutlaka kabul edecek.

İŞTE DÜNYA'NIN EN GÜZEL KIZI

Çin'in tatil beldesi Hainan'daki Sanya kentinde düzenleen dünya güzellik yarışması'nda birinciliği evahibi ülkeyi temsil eden Zhang Zilin kazandı. Yarışmada Angola güzeli ikinci, Meksika güzeli de üçüncü seçildi.

106 güzelin katıldığı yarışma dünyanın 200 ülkesinde milyonlarca kişi tarafından televizyon ekranlarından izlendi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön