HABER

Magazin Turu

ARTIK SAKLANMIYORLAR

En son Ozan Doğulu'nun düğününe birlikte katılan çift, önceki akşam da Akatlar Mayadrom'daki bir restorandaydı.

Sevgililer, çıkışta basın mensupları tarafından görüntüleneceklerini bile bile mekandan beraber çıktı ve aynı araca bindi.

TRT'DE OLAYLI ÇEKİM

TRT’nin Tepebaşı stüdyolarında gerçekleştirilen çekimlere, görevli elemanlarca eş dost da izleyici olarak sokulmak istenince Tarkan’ın menajeri Uygar Ataş ile Tarkan’ın korumaları olaya müdahale etmek istedi.

Bunun üzerine TRT güvenlik elemanları ile Tarkan’ın korumaları arasında tartışma çıktı. Durumu öğrenen TRT Bölge Müdürlüğü yetkilisi, kurum elemanlarını korumaya çalışınca tartışma daha da alevlendi. Kurum elemanları, Tarkan’ın korumalarının üzerine yürüdü. Yaşanan arbede sırasında da masalar sandalyeler havada uçuştu.

Tartışmalar seyircilerin alınması sırasında sık sık tekrarlandı. Tarkan’ın yılbaşı özel çekimi, bu tartışmalar nedeniyle gergin bir ortamda sürdürüldü.

DÖVMENİN SIRRI NE?

Ece Gürsel, aylardır konuşulan kasığındaki dört yapraklı yonca dövmesini ve bunu yaptırma nedenlerini anlattı. Küçük yaşlardayken ablası dövme yaptırmasına karşı çıktığı bu bölgeyi seçtiğini belirten Gürsel, 'Kasık bölgeme yaptırdığım ve herkesin görmesinin mümkün olmadığı Yonca desenine, sevgilimin baş harfi dendi. Neden? Tamam geçmişte benzeri bir hata yapıldı ve kapandı, ama şu anda vücudumun herhangi bir yerinde, herhangi birinin herhangi bir harfi yer almamakta ve bir daha 'asla' benzeri bir dövme yer almayacak' dedi.

"Dava sürüyor konuşamam"Geçtiğimiz gün bir doğum günü partisine işadamı Serdar Cümbüş ile katılan Pınar Aylin, Mert Tokatlıoğlu ile boşanma davası sürdüğü için bu arkadaşlıkla ilgili konuşmayacağını söyledi. Geçtiğimiz gün Nişantaşı'ndaki bir cafe'de verilen doğum günü partisine sosyetenin ünlü isimlerinden işadamı Serdar Cümbüş'le katılan Pınar Aylin, ilişki iddialarıyla ilgili konuştu. Eşi Mert Tokatlıoğlu'na geçtiğimiz yıl açtığı boşanma davası hâlâ sürdüğü için rahat konuşamadığını belirten şarkıcı, şunları söyledi: "Durumum gereği şu an hiçbir açıklama yapamıyorum. Hayatımdaki önemli süreci tamamlamaya çok az kaldı. Sadece şunu söyleyebilirim; en yakın arkadaşımın doğum günü vardı ve oraya başka bir arkadaşımla gittim."
"Benim için şarkı bile yazmıştı"

Tuba Ünsal, geçtiğimiz gün katıldığı bir programda "7 yıl önce Tuba Ünsal'la büyük bir aşk yaşadım. Ünsal, bu birliktelik döneminde benden hamile kaldı. Sonra da benden habersiz çocuk aldırdı" diyen Atilla Taş'a yanıt verdi. Önceki gün yeni sevgilisi ile Cahide'ye giden Ünsal, çıkışta Taş'ın iddialarıyla dalga geçti: "Evet, hatta 'Ham Çökelek' şarkısını da bana yazmıştı. Böyle bir şey olduğuna inanabiliyor musunuz? Yapmayın lütfen arkadaşlar..."

PARTNEREvlendiler!Evlendiler!
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön