Magazin turu

NASIL HAMİLE KALABİLİRİM Kİ?

Atilla Taş'ın "Benden çocuk aldırdı" dediği Tuba Ünsal, suskunluğunu bozdu Ünsal, "Babam çok hastaydı bu yüzden o sıra bu konuyu kapattım. Ardından Atilla beni aradı ve "İnsanların gazına gelip böyle şeyler söyledim özür diliyorum" dedi. 2 hafta önce yine birilerinin gazına gelip birşeyler söylüyor. Başkalarının gözyaşları üzerinden prim yapmak çok adil değil. Hem benim o zamanlarda herkesin bildiği bir ilişkim vardı. Mustafa Sandal'la beraberdim. Hangi arada ne derede olabilir ki?" dedi.

HADİSE, SERDAR ORTAÇ'LA ANLAŞTI

Hadise, yılbaşı gecesi Kenan Doğulu'yla canlı yayında düet yapmış, hemen ardından da ünlü şarkıcı ile albüm konusunda anlaşmıştı. Ancak geçen 2 ayda Kenan Doğulu'yla bir türlü görüşemeyen seksi şarkıcı, Serdar Ortaç'tan gelen teklifi kabul etti. Hadise, Serdar Ortaç'ın albümünde hem bir şarkıya düet yapacak hem de kendi albümünde sanatçının imzasını taşıyan bir şarkısını seslendirecek.

EVLENMEM!

Arzu Yanardağ önceki gün katıldığı bir etkinlikte, yeni sevgilisi Serhat Türkkan'ı anlattı. "Daha önce Serhat gibi temiz kalpli biriyle karşılaşmadım. O bana Allah'ın bir lütfu. Kendimi prenses gibi hissediyorum" diyen oyuncu, evlilik sinyalleri verdi.
Yanardağ, 'Kızı Alara'ya cici baba buldu, bir hafta sonra evlenecek' şeklinde çıkan haberlere çok kızdığını belirterek şunları söyledi: "Alara'yı babasız büyütmenin zorluğunu yaşıyorum ama henüz iki hafta önce boşanmış biri olarak, hemen evlenecek değilim. Evlenirsem gelinlik giymek isterim"

CANIN DAYAK MI İSTİYOR?

Oyuncu Nejat İşler'in doğum günü partisine katılan Fatih Akın, gecenin ilerleyen saatlerinde kendisine gelen telefon nedeniyle bardan dışarı çıktı. Bar kapısın da uzun süre telefon ile konuşan Fatih Akın, etrafında gazetecilerin olduğunu fark edince, konuşması bittiği halde, konuşuyormuş gibi davranarak acilen bara tekrar girmek istedi. Bu esnada kendisini görüntüleyen gazetecilerin sorularına da cevap vermek istemeyen Fatih Akın, 'Görüyorsunuz, telefon ile konuşuyorum, beni rahat bırakın' diyerek sitem etti. Fatih Akın, gazetecilerin, 'Türkiye'de askerlik yapmak istemiyor muşsunuz? Fatih bey, asker kaçağı mısınız ? Türk vatandaşlığından çıkmak mı istiyorsunuz? Irak'taki Türk askerlerinin durumu hakkında ne düşünüyorsunuz ?' gibi sorular sorulunca ünlü yönetmen çok sinirlendi. Karşısındaki gazetecilere, 'Senin canın dayak mı istiyor' diyerek tehdit edip, acilen bara tekrar girdi.

ÖRTÜNÜNCE, FERDİ SOĞUDU

Necla Nazır, örtünmesinin ilişkisini dolaylı olarak etkilediğini belirterek, "Ben başımı hemen kapatmadım. Hem Ferdi Bey'e hem çevremdeki insanlara bu durumu alıştırmak için önce peruklar kullandım. Sonra şapka... Kapandıktan sonra Ferdi Bey'de biraz soğukluk olmuştur herhalde. Bunu da şundan dolayı söylüyorum; Adana'dan gelen akrabalarına "Eve gidiyorum sürekli başında başörtüsü, tülbenti ve tesbihi var. Her yerde duaları, Kur-an'ı var." diye konuşmuş. Demek ki ilk başta rahatsız olmuş. Ama bunu bana hiç hissettirmedi." dedi.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN, BÜYÜK AŞK YAŞIYOR!

Kanal D'de yayınlanan ‘Asi'nin güzel oyuncusu Tuba Büyüküstün, dizide öz kardeşi Aslan'ı oynayan Saygın Soysal'la aşk yaşıyor. Büyüküstün daha önce 'Ihlamurlar Altında' dizisindeki rol arkadaşı Bülent İnal ile 2 yıl süren bir birliktelik yaşamış, ardından da Hatırla Sevgili'de rol alan Okan Yalabık'la birlikte olmuştu. Tuba'nın yeni aşkı da Hatırla Sevgili'nin ilk bölümlerinde Recep Tayyip Erdoğan'ın gençliğini canlandırmıştı. İlişkisiyle ilgili "Çok aşığım" diyen Tuba'nın sevgilisiyle evlilik hazırlıkları yaptığı konuşuluyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler