Magazin turu

KENDİMİ BORULARA ASMAYI DÜŞÜNDÜM

Hapiste bulunduğu dönemde zor günler geçirdiğini söyleyen Tuğba Özay "Çok güçlü bir insanım, benim yerimde bir başka bir ünlü isim benim yaşadıklarımı yaşasaydı, sanırım oradan sağ çıkamazdı. Ölümü içerde olduğum dönemde bir kez düşündüm. Anneme ve babama çok sadık bir insanım. Tek korkum onlara ben içerdeyken bir şey olmasıydı. O da bir gazetede babamla ilgili çıkan kalp krizi geçirdiği yönündeki haber oldu. O haberi okuduğum anda bugüne kadar yaptığım her şeyin anlamsız hatta yaşamanın bile anlamasız olduğunu aklımdan geçti. O an tek isteğim babamla ilgili bir haber alabilmekti. Fakat içerde olduğunuz da her şey istediğiniz gibi olmuyor. Babamla ilgili iyi haberini aldığım ana kadar aklımda kendimi borulara asıp intihar etmek geçti. Ölümü düşündüğüm tek an odur. Fakat gerçeği öğrenince o böyle bir şeyi bir daha hiç mi hiç düşünmedim. Tam tersine hayata daha sıkı sarıldım ve birlikte yaşadığım insanlara nasıl faydalı olabilirim ve nasıl zaman geçirebilirim diye düşündüm.

MİAMİ'DEKİ EVİNİ 750 BİN DOLARA SATACAK

Ünlü sanatçı Sibel Can 1998'de Miami'den aldığı evini satmaya karar verdi. Oradaki evini çocuklarının dil öğrenip, keyifli vakit geçirmesi niyetiyle aldığını belirten Can, satış kararına neden olarak Amerika'nın çok uzak olmasını gösterdi.
Güzel sanatçı şöyle konuştu, "Ben evi aldığım zaman Miami'ye direkt uçak seferi vardı. Türkiye-Amerika uçakla 11 saat. İstediğim zaman gidip gelemiyorum ve dolayısıyla oradaki evimle de yeteri kadar ilgilenemiyorum. Çocuklarımdan da onay aldım. İçim rahat" İki yıl önce Florida eyaletini etkisine alan büyük kasırgada Miami'deki evi de zarar gören Can zamanında o konutunu 750 bin dolara satın almıştı. Sanatçı, evin satışını da yine o civarlarda bir rakama yapmayı planlıyor. Can'ın Miami'deki evini sattıktan sonra New York'tan ev almayı düşündüğü de konuşuluyor.

Kaynak: Bugün Gazetesi

KOŞA KOŞA GİDERİM

Boşanma arifesinde olan Armağan Uzun, Bülent Ersoy'un askerlik konusundaki sözlerine karşılık 'Bugün savaş çıksa koşa koşa giderim' dedi!.. Bayanlar matinesinde sahne alan Armağan Uzun "Bülent Hanım'ın da bir erkek çocuğu olsa; her anne-baba gibi seve seve askere göndereceğine inanıyorum.Türk Silahlı Kuvvetleri'nden gelecek bir görev emri veya savaş çıkması durumunda koşa koşa giderim" dedi.

FUTBOLCU ÇAPKIN OLMALI

Fenerbahçe'nin eski başkanı Ali Şen, futbolcunun çapkın olmasının normal hatta gerekli olduğunu söyledi. Yıllar önce yaşanan bir olayı anlatan Şen, 'Tanınan sporcular en iyi arabaya binmeli, en iyi kızla çıkmalı' diye konuştu. Ters Köşe programına katılan Şen, futbolcunun iyi insan olması gerektiğini belirterk " Çapkın olmasının asla bir zararı yok. Çapkın olmazsa zaten benim itirazım var. Çapkın olmalı.1981'de ben Fenerbahçe Kulübü başkanıydım. O zaman Gala Kulubü vardı. Dediler ki, arkada Alpaslan, Selçuk ve Cemil var. Ben de 'Ne güzel' dedim. En iyi şampanyayı istedim ve gönderdim. Beş dakika sonra geldiler 'Abi gitmişler' dediler. 'Nasıl olur?' dedim. Kaçmışlar, ben gelince gitmişler. Ertesi gün antreman var. Ben antremana gittim Alpaslan, Selçuk ve Cemil'i çağırdım. Sanıyorlarki ben onlara bağıracağım. 'İyiki sizin kız arkadaşınız ben değilim' dedim. 'Kızları aldatmışsınız, ben şampanya gönderdim kaçmışsınız apar topar. Ben sizin kız arkadaşınız olsam ömür boyu sizin yanınıza gelmem. Niye orada kalmadınız, oturmadınız, üstelik niye arkadaki masada oturuyorsunuz da en güzel masada oturmuyorsunuz' dedim. Fenerbahçeli, Galatasaraylı, Beşiktaşlı futbolcu özellikle ülkenin tanınmış futbolcusuysa, en güzel kızla gezecek, en güzel arabayı kullanacak, en güzel elbiseyi giyecek, en güzel yerde oturacak. Benim tavrım buydu."

Kaynak: televizyongazetesi

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler