Magazin turu

ÇEKİM ÖNCESİ ESTETİK OLDU
Bir firmanın kataloğu için kamera karşısına geçecek olan Ebru Destan, çekimler öncesinde bir dizi estetik operasyon yaptırdı. Destan, dudaklarını dolgu maddesiyle kalınlaştırdı, silikonlarını yeniletti, burun kemiğini inceltti, elmacık kemiklerine yağ enjekte ettirdi. Basenlerindeki yağları da aldıran Ebru'nun 30 bin YTL tutan hastane masraflarını çalıştığı firma karşıladı.

EŞİNİ BAŞROLDE OYNATACAK
'Vizontele Tuuba' filminin yeni serisinde Tuba Ünsal yerine Yılmaz Erdoğan'ın eşi Belçim Erdoğan rol oynayacak

Vizontele Tuuba filminde Tuba Ünsal'a rol veren Yılmaz Erdoğan, serinin üçüncü filminde eşi Belçim Erdoğan'ı oynatacağını söyledi. Eşiyle birlikte ‘KWN Çocuk Gözüyle Yaşam' Kısa Film Yarışması'nın ödül törenine katılan Erdoğan, iki yeni sinema projesinin olduğunu açıkladı. Temmuz ayında çekimlerine başlayacağı ilk film hakkında açıklama yapmayan Erdoğan, "Yazın çekeceğimiz filmde Belçim'e uygun rol yok. Ama kendisiyle başka projemiz var. Vizontele'de rol vereceğim" dedi.

Akşam

BUDİST OLMADIM

Güzel sunucu Ebru Akel, hakkında çıkan "Budist" sözlerinin yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını dile getirdi. Evinin dekorasyonu yüzünden kendisine böyle bir yakıştırmanın yapıldığını açıklayan Akel, "Budizm'e ilgi duyduğum doğru ama Budist olma gibi bir durumum söz konusu değil. Çok şükür Müslüman'ım ve bu bir ömür boyu böyle sürecek" dedi. Bu arada Ebru Akel, hayranlarının karşısına yepyeni projelerle çıkmaya hazırlandığını da belirtti.

* TANIŞTIKTAN 15 GÜN SONRA EVLENİYORLAR
Ünlü tenor Hakan Aysev'la eski manken Pelin Doğan'ın sürpriz aşkı resmiyete dökülüyor. 12 gün önce tanışan ikili, ilişkilerinin 15'inci gününde nikah masasına oturmaya karar verdi. 9 Mart Pazar akşamı Soner Olgun'un sahne aldığı Patika Bar'da dünyaevine girecek olan sevgililer, nikah hazırlıklarını yetiştirmeye çalışıyor. Bugüne kadar bir çok tanınmış isimle anılan Pelin Doğan, son olarak yapımcı Servet Aksoy'la yaşadığı yasak aşkla gündeme gelmişti. Aksoy'un eşi olan şarkıcı Ceylan'ın ablası Nalan Avcı, Pelin Doğan'ı yuvasını yıktığını iddia ederek Pelin Doğan'ı mahkemeye vermişti. Servet Aksoy ile Nalan Avcı arasındaki boşanma davası devam ederken, Pelin Doğan'ın ani evlilik kararı alması herkesi şaşırttı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler