Magazin Turu

TELEVİZYON TARİFELERİ DUDAK UÇUKLATIYOR!
TV programları ünlülerin ek gelir kaynağı halini aldı. Emrah ekrana çıkmak için 40 bin dolar isterken; Bülent Ersoy 5 ile 10 bin dolar arasında değişen ücretler talep ediyor..

Davet edildikleri televizyon programlarından para istemek, ünlüler arasında trend haline geldi. Geçtiğimiz yıllarda 'milli kaynana' Semra Hanım'ın, katıldığı program başına 5 milyar lira istemesiyle gündeme gelen 'ekran tarifesi', artık pek çok sanatçı için 'ek gelir kaynağı' haline geldi. Ünlüler, ekran tarifesini sevdi!

EMRAH 40 BİN DOLARLA LİSTE BAŞI
Emrah'ın 40 bin dolarlık ücretle liste başına kurulduğu 'dudak uçuklatan' tarifede, 'Disko Kraliçesi' namıyla anılan Demet Akalın 15 bin YTL'lik ücretiyle ikinci sırada yer alıyor. Arabesk müziğin sevilen yorumcusu Kibariye de; katıldığı programlardan 15 bin dolar alarak şöhretini paraya çevirmekteki ustalığını sergiliyor.

HİLAL CEBECİ EN AZ PARAYI İSTİYOR
Müslüm Gürses ise ekrana çıkarken farklı tarifeler uyguluyor. Ünlü şarkıcı bazen 5, bazen de 10 bin dolar istiyor. Bülent Ersoy'un 'kıyafet ve makyajı için' talep ettiği söylenen ücreti de 10 ile 15 bin dolar değişiyor. Hilal Cebeci ve Semiha Yankı'nın ekrana çıkma bedeli ise 5 bin YTL ile sınırlı kalıyor.

BIYIKLARINI KESERDİM
Mankenlik kadar 'image-maker'lık da yapan Şenay Akay, katıldığı " Yüz Yüze" programında " Ekibimi kurdum. 2 yıl içinde podyumu bırakıp image maker olacağım. Çok kapsamlı bir iş. Hülya Avşar'ın dergisi için Bengü'nün de albümü için çekimlere katıldık. İbrahim Tatlıses'in işini alsam ilk olarak bıyıklarını keserim" dedi.

DOĞAL YOLLARDAN BÜYÜTECEK
Ece Gürsel, Denizli'de bir güzellik merkezi'nde tanıtıma katıldı, Denizli'nin yarısı Ece'yi görmeye geldi. Büyük izdihama neden olan Ece Gürsel, kendisini "anti-silikoncu" ilan etti. Silikonlarını çıkarıp, göğüslerini doğal yollardan büyüteceğini söyledikten sonra kendisine bir çok estetisyenin ulaştığını söyleyen Ece, "Kimse benim silikona savaş açmamı istemiyormuş sandım. Silikon satışları düşerse benden bilin ama ben silikonsuz yaşamaya kararlıyım" şeklinde konuştu.

BABAM 'ADAM GİBİ GİYİN' DERDİ
Rockçı Hayko Cepkin, müziğe ilk başladığı yıllarda babası Garbis Bey'in saçına ve kıyafetine tepki gösterdiğini itiraf etti. Cepkin, şu anda babasıyla giyim kuşam konusunda sorun yaşamadığını belirterek, şunları anlattı: "Portakal saçlı bir velet olduğum dönemde babam bana 'Adam gibi dolaş. Kendine gel" diye kızardı. Ben de ona 'Baba klavye çalıyorum, arkadayım zaten. Bu işte hızlı ilerlemek için akılda kalmam lazım' derdim. Şimdi ise takım elbise giydiğim zaman babamdan 'Oğlum bu senin tarzın değil. Tarzını yansıtacak şeyler giy' uyarısı alıyorum..."

GÜL GÖLGE EKRANLARA VEDA MI ETTİ?

Aykut Işıklar, Gölge'nin ayrılma nedenini yazdı...
Aykut Işıklar ekranların sevilen yüzlerinden Gül Gölge'nin ekranlara veda etmesinin ardındakileri kaleme aldı.İşte Aykut Işıklar'ın yazısı: Kanal D'de Salı akşamı ekrana gelen ve en çok izlenen magazin programı olan Canlı Canlı'nın güzel sunucusu Gül Gölge Saygı, doğum iznine çıktı. Ekranlara ne zaman döneceğini Allah bilir. Düşünüyorum da her şey ne kadar hızlı değişti. Gül geçen kış bu zamanlar okulunu bitirip, diplomalı bir yönetmen olmak istiyordu.

Değişik programlar hatta filmler çekmek için... Gerçi Murat Saygı'ya o zaman da aşıktı ama bu kadar çabuk. Ansızın evlendi, ansızın anne olmaya karar verdi. Saygı ailesi zaten çok mutlu. Ama yavruları ile 'ideal' olacaklar. Sanki yeğenim gelecekmiş gibi bir his var içimde...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler