Magazin Turu

ETEK DE GİYERİM!

Sinemada kuralları olmadığını söyleyen Emre Altuğ, 'Komser Şekspir' filminde Kadir İnanır'ın etek giydiğinin altını çizdi. Başarılı şarkıcı, "Gerçekten role katkıda bulunacaksa fiziksel değişikliğe karşı değilim. Etek de giyerim, gay rolünü de oynarım" dedi. Altuğ, sevgilisi Çağla Şıkel'le aynı projede rol alabileceğini de ifade etti.

SEKS YERİNE SPOR YAPIYORUM

Oyuncu-yazar Almula Merter'in, 16 ünlü kadınla yaptığı röportajlara yer verdiği yeni kitabı 'Aslında Erkek Diye Bir Şey Yok' dün piyasaya çıktı. Duygu Asena'ya ithaf edilen kitapta; aralarında, Lale Mansur, Elif Dağdeviren, Zeynep Tunuslu, Arzu Balkan, Reyhan Karaca ve Seda Kaya Güler gibi isimlerin de bulunduğu 16 ünlü kadın, Merter'in şiddet, bekaret, aldatma, aldatılma, kürtaj, erkekler, imam nikahı, feminizm ve kadın-erkek ilişkileri üzerine sorularını yanıtlıyor.(günaydın) Kitapta Zeynep Tunuslu seks yapmadan yaşayabileceğini belirterek "Düzenli bir seks hayatım yok, ben spor yaparak kendimi rahatlatıyorum. Seks çok aklıma gelmez. Sevişmeden yaşadığım bir senelik ilişkilerim de oldu" derken Reyhan Karaca bekaretini kaybettikten sonra ağladığını anlatıyor..

MÜJDE AR, SİYASETE GÖZ KIRPTI

Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir televizyon kanalının ana haber bültenine katılan sinema sanatçısı Müjde Ar, İstanbul'da belediye başkanı olmak istediğini söyledi. İşte Müjde Ar'ın ana haber bülteninde söylediği sözler: "İstanbul'da belediye başkanı olmak isterim. Daha yaşanılır bir kent yapmak olurdu çabam. Kadınlar için daha özgür alanlar açardım. Kadınların emeğini değerlendirebileceği, eğitimine katkıda bulunacağı yerler inşa ederdim. Okul önce eğitime katkıda bulunmak isterdim. Kent kültürünün bir kadın eliyle daha da şıklaşacağına inanıyorum. Bir belde belediyesinde başkan olmak isterim açıkçası. Mesela ben Sarıyer'de oturuyorum. Arada bir kafamın tası atmıyor değil yani. Sarıyer maalesef şanssız ilçelerimizden bir tanesi' diyerek Sarıyer Belediye Başkanlığı için göz kırptı.

ALKOL KULLANMADIĞIM İÇİN ŞEYTANA UYMADIM

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı tam bir Yeşilaycı. "İçki kötülüklerin anasıdır" diyen sunucu arkadaşlarıyla bir eğlence mekanına gittiğinde bir kadeh viski yerine portakal suyu içmeyi tercih ediyor. Alkolün insanın içindeki dengesizlikleri ortaya çıkardığını düşünen Ilıcalı, şunları söylüyor:

"İçki insanın içindeki çapkınlık duygusunu tetikliyor. Enteresan bir yorum gelecek ama bu tip olaylarda içki içmememin etkisinin büyük olduğuna inanıyorum. Alkolü fazla alan insanların davranışarını gözlüyorum. Yanlarına gelen kadınlarla flört etmek istiyorlar. Ben içki içmiyorum, içmediğim için de öyle bir hata yapmıyorum. Şeytan beni dürtmedi. Asla eşimi aldatmadım."

Sağlıklı yaşamanın, mutlu olmanın yolunun alkolsüz bir hayat olduğunu vurgulayan Acun Ilıcalı gençlere şu mesajı verdi: Kendinizi bilin, bünyenizi alkolden koruyun. Hayatınızın kıymetini bilin.

YURTDIŞINA AÇILIYOR

2004 yılında "Best Model of Turkey" ve "Best Model of The World" birincisi olarak adını duyuran Mert Öcal, bir italyan markasından teklif aldı.

2004 yılında gerçekleştirilen yarışmada birinci seçilerek modellikte başarılı bir çıkış yakalayan Öcal, yaz aylarında Bally'de katalog çekimi için objektiflerin karşısına geçecek. Dünyaca ünlü bir top model'le beraber markanın yüzü olacağı konuşulan Öcal, yakın dostlarına dahi ser verip sır vermiyor.

Ünlü marka'nın ismi gizli tutulurken bu buluşmanın hikayesi ise, kulislerde çok konuşuluyor. Bu ünlü markanın reklam müdürünün geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye tatil amaçlı gelmiş. Tatili sırasında televizyonda modelliğin yani sıra oyunculukta da kendini ispatlamış olan Öcal'ı görerek menajerine ulaşan ve öngörüşmeyi yapıp apar topar ülkesine dönen yetkili, bir hafta sonra Öcal'ı İtalya'ya davet etmiş.

Önümüzdeki hafta İtalya'da marka yetkilileriyle görüşmeye gidecek olan Öcal, ülkemizi bir kez daha en iyi şekilde temsil edecek olmanın haklı gururunu yaşıyor.

PAZARTESİ STAR'DA

Petek Dinçöz, "Arım Balım Peteğim" programıyla artık Star ekranlarında olacak.

Çocukların Petek Abla'sı, kadınların sevgilisi Petek Dinçöz, "Arım Balım Peteğim" programıyla artık Star ekranlarında olacak.
"Artık gözyaşı yok eğlence var" diyen Dinçöz, 19 Mart Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 10.00-12.30 arası Star TV'de ekrana gelecek. Kadınları ilgilendiren, başarısını körükleyen, mutlu insan öyküleriyle örülmüş programda, Dinçöz'ün birbirinden ünlüc konukları da stüdyoda ağırlanacak.

SAFİYE VE FAİK OYUNCU OLDU

Safiye Soyman ve eşi Faik Öztürk "Safiyeli Faik" adlı televizyon programından sonra şimdi de dizi film işine el attı. Ankara'da çekimlerine başlanan dizide ikili başrolde oynayacak. Yönetmenliğini Murat Derman'ın yaptığı "Saatler Olsun" adlı dizi film Ankara'nın değişik semtlerinde çekilecek. Unutulan değerleri yeniden canlandırarak, geçmişe duyulan özlemleri biraz olsun giderebilmeyi hedefleyen dizide Safiye Soyman ve Faik Öztürk, birbirlerini çok seven ama buna rağmen anlaşamayan karı kocayı canlandırıyor. Dizinin senaryosunu beş senarist hazırlıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler