Magazin Turu

BÜYÜK AŞK ŞARKI OLDU

Deniz Seki, yaklaşık iki yıldır ilişki yaşadığı evli sevgilisi Hüsnü Şenlendirici'ye olan aşkını "Ya Ölümsün ya Düğün" adlı şarkısında anlattı. Seki'nin, eşi Nazire Şenlendirici'den bir türlü boşanamayan sevgilisini beklerken geçirdiği zor günlerini anlattığı şarkıyı Gülben Ergen yorumladı. Ergen'in, geçtiğimiz günlerde müzik marketlerde yerini alan ve listelerde hızla üst sıralara tırmanan "Aşk Hiç Bitmez" albümünde, söz ve bestesi Seki'ye ait bu şarkı, albümün en dikkat çeken şarkılarından oldu. Seki'nin yakın bir tarihte çıkarmayı planladığı kendi albümüne saklamayıp Ergen'e verdiği bu şarkıda, "Yılmadım tükenmedim, yorulmadan hep bekledim" diyor.

İŞTE O ŞARKI
Yılmadım, tükenmedim
Yorulmadan, hep bekledim
Ha şimdi bugün, ha şimdi yarın
Gece gündüz dua ettim
Bu ceza, bu hükmün sonu nereye
Dayanmaz yüreğim belki seneye
Bu ceza bu hükmün sonu nereye
Dayanmaz yüreğim belki seneye
O zaman, ya benimsin ya elin
Nolur söyle, nolur söyle
Offfff

AŞKIN'A RAFET DESTEĞİ
AŞkın Nur Yengi, "Aşk'ın Şarkıları" adlı albümünün ilk klibini 'Yazık' adlı şarkısına çekiyor

AŞkIn Nur Yengi, Aralık'ta çıkardığı, "Aşk'ın Şarkıları" adlı albümünün ilk klibini 'Yazık' adlı şarkısına çekiyor. Klibin yönetmenliğini ise sanatçının daha önce birlikte single çıkardığı Rafet El Roman üstlenecek. Roman, Yengi'nin ricası üzerine yaşadığı Almanya'dan Türkiye'ye geldi.

HAMAMDA KINA GECESİ YAPACAK

12 Nisan'da Pınar Altuğ, son dönemin modasına uyarak kına gecesi yapmaya karar verdi

12 Nisan'da Yağmur Atacan'la nikah masasına oturacak olan Pınar Altuğ, son dönemin modasına uyarak kına gecesi yapmaya karar verdi. Hamam kiralayan güzel oyuncu, gelenlere hediye olarak yastık dağıtacak. Yastıklarda Pınar ve Yağmur'un resimleri olacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler