Magazin Turu

ANNE BEN OZAN DOĞULU İLE EVLENECEĞİM
Müzisyen Ozan Doğulu, bir süre önce evlendiği üniversite öğrencisi olan eşi Ece'nin daha 11 yaşında ailesine kendisi ile evleneceğini söylediğini anlattı. NTV'de yayınlanan Haydi Gel Bizimle Ol programının konuğu olan Ozan Doğulu, bir süre önce evlendiği eşi Ece'nin hamile olduğunu ve bir kız çocuğu dünyaya getireceğini söyledi. Eşi ile tanışma hikayelerini de anlatan Doğulu, "Konserde tanıştık biz. O, 11 yaşındayken bir konserimize gelmiş. Ben o zaman Sertap'la çalıyordum. O zaman eve gidip babasına, annesine, abisine 'Ben Ozan Doğulu ile evleneceğim' gibi bir laf söylemiş. Tabi şimdi onu kıvırmaya başladı ama belli ki öyle bir şey var. Sezen'in konserinden (Bursa) önce de kulise geldiler onun bir arkadaşı vasıtasıyla biz kuliste tanıştık" diye konuştu.(televizyongazetesi)

ŞEVKET'E HAPİS YOLU
Yaprak Dökümü'nün Şevket'i Caner Kurtaran'ı zor günler bekliyor. Karşısında iki seçim var. Ya 6 yıl hapis yatacak ya da tedavi olacak. Caner Kurtaran hakkında üçüncü kez uyuşturucu kullanmak ve bulundurmaktan soruşturma başlatıldı. Beyoğlu Cumhuriyet Savcılığı tarafından yürütülen soruşturmada Kurtaran'ın kan ve idrar örnekleri alındı. Kurtaran'ın tedavi görmek yerine kokain kullanmaya devam ettiği tespit edilirse dava açılacak. Davanın açılmasıyla da denetimli serbestlik yasasından faydalanması sona erecek ve üç ayrı davadan 6 yıla kadar hapis istemiyle yargılanabilecek.

SEDA'NIN BEBEK GİRİŞİMİ
Seda Sayan ikinci kez anne olmak için tüp bebek yöntemini deniyor. Geçtiğimiz ay genç türkücü Onur Şan'la dünyaevine giren ünlü sanatçının arzusu, ikinci çocuğunu doğurmak.Dedikodulara göre yeni eşi Onur Şan'dan çocuk yapmak isteyen Sayan, tüp bebek yöntemiyle çocuk sahibi olmayı amaçlıyormuş. Gerekli işlemleri gerçekleştiren Sayan'ın tüp bebek çalışmalarına başladığı yakınları tarafından bildirildi. Seda'nın, önümüzdeki günlerde hamile kalmak için dualar ettiği ve özellikle bir kız çocuğu doğurmak istediği de gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Güneş Gazetesi

MAHKEMEYE ZORLA GETİRİLECEKLER

Şarkıcı Yeşim Salkım'ın bir basın toplantısında manken Deniz Akkaya'ya "hakaret" ettiği iddiasıyla yargılandığı davada, duruşmaya gelmeyen Salkım ile Akkaya'nın zorla getirilmesi kararlaştırıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler