Magazin Turu

PINAR ALTUĞ'DAN BAŞBAKANA GÖNDERME

Pınar Altuğ, katıldığı Beyaz Show programında Başbakan R.Tayyip Erdoğan'ın '3 çocuk doğurun' açıklamasına göndermede bulunarak, çok dikkat çekici bir söz söyledi.
Bir süre sonra dünya evine gireceği Yağmur Atacan ile birlikte Beyaz Show programına konuk olan Pınar Altuğ, Beyaz'ın, "Başbakanımız dedi ya, 3 tane yapın diye. Siz çocuk yapmayı düşünüyor musunuz?" sorusunu yanıtladı.
Altuğ, Başbakan Erdoğan'ın '3 çocuk doğurun' ifadesine gönderme de içeren şu sözleri söyledi:
"Zaman zaman hepimizin olduğu gibi karamsarlığa düşüyorum. 'Ya bu dünyaya acaba çocuk doğrulur mu' diye... Ama asıl bizim doğurmamız lazım ki, Atatürk çocukları daha fazla olsun."
(TELEVİZYONGAZETESİ)

BEYAZ BEBEĞE SAHİP ÇIKTI

Anne ve babası tarafından terk edilen küçük bebeğe sahip çıktı Geçtiğimiz hafta İstanbul Bayrampaşa'da cami avlusunda polisler tarafından bulunan 15 günlük bebeğe, Beyazıt Öztürk'ün adı verilmişti. Polislerin kucaklarından düşürmediği Beyaz bebekin görüntülerini ekrandan izleyen ünlü şovmen, kimseden habersiz Çocuk Esirgeme Kurumu'nun yolunu tuttu. Bebeği görmek için yetkililerden izin alan ünlü şovmen, annesi Pınar K. tarafından terk edilen talihsiz yavruyla uzun süre ilgilendi. Bebeği kucağından indiremeyen Beyaz, onu öpüp koklarken oldukça duygusal anlar yaşadı. Beyazıt Öztürk, ayrılmakta zorlandığı minik için Çocuk Esirgeme Kurumu'na yüklü bir miktar para yatırdı. Ancak bebekle buluşmasını sır gibi saklayan Beyaz, yardım miktarını da açıklamamayı tercih etti.

HÜLYA AVŞAR YAPIMCILIĞA SOYUNUYOR

Ünlü sanatçı Hüya Avşar, 'Yapan Yapım' adlı şirketinin ilk işine Temmuz ayında imza atacak. 'Salyangoz' adlı filmde başrol oynayacak Avşar kızı, aynı zamanda filmin yapımcılığını da üstlenecek. Bu yıl sanat hayatının 25. yılını kutlayan Hülya Avşar, kariyerinin 50. filmine 'Salyangoz' ile imza atacak. Filmin çekimine temmuz ayında başlanacak. 'Salyangoz'un yönetmenliğini ise Hülya Avşar'ın 1987 yılında rol aldığı 'Bir Kırık Bebek' filminin de yönetmeni olan Nisan Akman üstlenecek. 'Salyangoz', Hülya Avşar'ın 50. filmi olmasının yanı sıra yapımcılığını üstlendiği ilk sinema filmi olmasıyla da şimdiden dikkat çekti.

ÇAĞLA KUBAT'IN BAŞI SAPIĞIYLA DERTTE!

Ünlü manken ve oyuncu Çağla Kubat, sapığı yüzünden korkulu günler yaşıyor.
CNN ekranlarında Deniz Akkaya ve Sanem Altan ile birlikte program sunan Kubat, bir süre önce kendisine dadanan bir sapığın çalıştığı televizyon kanalına kadar geldiğini, bu durumdan çok korktuğunu söyledi. Kubat bir hayranının internet sitesine yazdığı şu mesajı okurken bile korktuğunu ifade etti. 'Geleceğim uykudayken sen. Beklenmedik uzak bir konuk gibi. Bir başıma koyma beni. Bir zaman karanlıkta bakamayacağım yüzüne. Seni kucaklayacak ve hiç gitmeyeceğim.' Kubat bir hayranının da Kanal D'ye kadar geldiğini söyleyerek güvenliği çağırmak zorunda kaldığını belirtti.

ÖLÜM KORKUSU

76 yaşındaki sanatçı Seyfi Dursunoğlu, yaşlandıkça, 'Acaba yarına sağ çıkacak mıyım?' diye içine bir korku düştüğünü söyledi. Dursunoğlu, "Yaşlandıçta daha duygusal oluyorum. Bunu pek söylemek istemiyorum ama söyleyeceğim. Yaşlandıkça acaba yarın sağ çıkacak mıyım diye bir korku geldi bana şimdi. Benim damar sertliğim var, sigara içmemem lazım. Böyle pat diye, inşallah öyle giderim. Birisinin bakımına muhtaç olmadan ölmeyi çok istiyorum. Öyle öleyim. Ama yaşlandıkça böyle tuhaf düşünceler geliyor" diye konuştu.

KIZINIZ BENİ TACİZ EDİYOR, LÜTFEN ENGELLEYİN!

Kanal 1'deki Yüz Yüze programına katılan Erkan Petekkaya, uzun süren bir telefon tacizinden nasıl kurtulduğunu anlattı.

"Bir kız beni arıyor durmadan. Bulmuş telefonumu. Buluşalım diyor sürekli. Üstelik daha 17 yaşında bir kız. İyi davranıyorum çünkü sert davranırsam karşıdaki insanların tavırları da değişiyor" diyen Petekkaya, genç kızın sürekli araması ve buluşma isteği üzerine bunalmış ve bu durumdan kurtulmanın yolunu aramış.

Bir defasında kızın bütün kontörleri bitene dek konuşan Erkan Petekkaya, "Kontörünün bitmesine yakın bana söyle" diyerek kızı da uyarmış. Daha sonra kızın kendi ev telefonundan cebini aramasını sağlayan Petekkaya, ertesi gün cep telefonunda görünen ev numarasını aramış. Telefona kızın annesi çıkınca kendisini tanıtıp evde bir erkek olup olmadığını sormuş. Kızın babası telefonu alınca da durumu anlatmış ve daha sonrasında bu tacizden kurtulmuş.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler