Magazin turu

SAÇLARIMDA AK GÖRMEK İSTİYORUM!
Yaşlılar Haftası nedeniyle düzenlenen etkinlik kapsamında Maltepe Huzurevi sakinleriyle bir araya gelen Sibel Can, "Saçlarımda ak görmek istiyorum. O günleri görememekten çok korkuyorum" dedi. Can, gazetecilerin soruları üzerine estetik operasyon geçirmeyi düşünmediğini söyleyerek, "Etrafta şaşkın şaşkın dolaşan botokslulardan olmak istemem. Her yaşın güzelliği var" diye konuştu.

FADİK'İN YURTDIŞI ÇIKARMASI
Genç oyuncu Fadik Sevin Atasoy ilk önce Amerika'daki Houston Film Festivali'ne, sonra da Münih'te gerçekleşen bir festivale katılacak. Atasoy, "Ülkemi temsil edecek olmam bana gurur veriyor" dedi.Türk Sinema filmlerinin yetenekli oyuncusu Fadik Sevin Atasoy, bu kez de adını yurtdışındaki festivallerle duyurmayı başardı.

Filmlerdeki performansından dolayı büyük övgüler alan oyuncu, yurtdışı festivallerinin de beklenen yüzü oldu. Atasoy önce ABD yolcusu. 11-20 Nisan tarihleri arasında ABD'nin Houston kentinde gerçekleşecek olan 41'inci Uluslararası Houston Film Festivali'ne Türkiye'den 'Beyaz Melek' filmi davet edildi.

DUMAN'DA YURTDIŞINA AÇILIYOR

Megastar Tarkan, Manga ve Emre Aydın Londra'yı fethederken; Duman grubu da Amerika'da konserler verecek ..

BOŞANMAKTAN ÇABUK VAZGEÇTİ

Oyuncu Saruhan Hünel, kendisini aldattığını iddia ettiği 5 yıllık eşi Sergin Akyaz'a önceki hafta boşanma davası açmıştı. Aradan geçen bir haftada Hünel, boşanmaktan vazgeçtiğini iddia ederek, mahkemeye feragat dilekçesi verdi. Mahkeme, feragat kararının ardından davanın açılmamış sayılmasına karar verecek.

SAHNELERİN YENİ İKİLİSİ HER TELDEN ÇALACAK

Dünyaca ünlü starların seslendirdiği şarıkalara bağlamasıyla yeniden yorumlayan Ahmet Koç ile sahnelerin 'showgirl'ü Zeliha Sunal 'Hollywood Bollywood Yeşilçam Şarkıları' projeyle 27 Mart'ta Ghetto'da. 30 dilde şarkı söyleyebilen Sunal, sahnede 'Love Story'den, 'Avare'ye birçok yerli ve yabancı dizi ve sinema müziklerini söyleyecek. İkilinin sahne şovu sırasında sürprizler yaşanacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler