Magazin turu

Hande Ataizi, Falım Sakızları'nın sahibi olan erkek arkadaşı Philippe Amran'ın yeni aldığı Porsche 911'i ile Bebek'te gezerken hem de cep telefonuyla konuşuyormuş. Bu yüzden dikkatini kaybedip, önündeki kamyona çarpmış. Lüks araba haşat olmuş. 50 milyar YTL hasar varmış. Amran, Ataizi'ne çok fena kızmış ve ikili kavga derecesinde birbirlerine girmişler. İşte bu yüzden sevgililerin arası şu sıralar limoniymiş.

Madonna ve Guy Rıtchıe haklarında çıkan boşanma haberleri Madonna'nın basın sözcüsü tarafından yalanlandı. Evlendikleri 2000 yılından beri boşanıyorlar mı?, boşanacaklar mı? dedikodularından kurtulamayan çift bu sefer ki boşanıyorlar haberine karşı geçen akşam dışarıda yemek yiyerek ocak ayından beri ilk kez beraber fotoğraf verdiler...

Tüm dedikodulara cevap olarak Londra Mayfair'deki Harry's Bar & Grill'de yemek yiyen Madonna ve Guy Ritchie kol kola girerek adeta siz daha çok bizim boşanmamızı beklersiniz dediler.

SADETTİN SARAN ÖYLE BİR ŞEY SÖYLEDİ Kİ!
Hülya Avşar, bir süredir birlikte olduğu Saadettin Saran'ın kendisi hakkında söylediği bir söz karşısında çok bozuldu. Çok şaşıran Avşar 'Görüşeceğiz' dedi

Kanal 1 ekranlarında yeni başlayan ve Dilara Endican'ın sunduğu 'Nereden Nereye' programının ilk konuğu Hülya Avşar'dı. Avşar'ın tüm hayatının kısa bir özeti yapılıp bir çok sürpriz konuğun çağrıldığı programda Saadettin Saran'ın kısa bir konuşması da banttan ekrana getirildi. Ancak Saran'ın spor merakı üzerine yaptığı yorum Hülya Avşar'ı çok şaşırttı. Saran, Avşar için şunları söyledi: "Ailesine son derece bağlı ve onlara düşkün, onlar için her şeyi yapacak bir insan olarak tanımlarım. Sevgi dolu, çok hayırsever ve güzel bir insan. Çok da başarılı. Keşke biraz spor hayatında da sanat hayatındaki kadar başarılı olabilseymiş" Hülya Avşar, sporla ilgiyi cümleyi duyduktan sonra "İnanamıyorum" diyerek kalakaldı. Daha sonra "Görüşeceğiz" diyerek ekrandan Saran'a mesaj gönderdi.

DEMET AKALIN, GÜLBEN ERGEN'İN SÖZLENİNE NE DEDİ?

Demet Akalın, önceki akşam Jetix Çocuk Ödülleri töreninde 'Yılın en başarılı kadın popçusu' ödülünü aldı.
Düzenlenen törene katılan Akalın, Gülben Ergen'in "Demet'le mukayese edilirsem üzülen taraf o olur" açıklamasına yanıt verdi. Akalın, "Gülben Hanım'ın açıklamasını okudum. Ama ne ona ne de başkasına cevap vereceğim.
Sonuçta ben bir popçuyum ve çok güzel bir albüm yaptım. Pek çok sanatçı arkadaşımdan kutlama telefonları alıyorum. Ben böyle bir savaşta yer almayı tercih etmiyorum. Çünkü dünyaya açılıyorum. Türkiye'de kalan arkadaşlara ise başarılar diliyorum" dedi. Törene, üzerine 'Follow me (İzle beni)' yazılı bir kıyafete katılan şarkıcı, "Tişörtünüzdeki yazıyla kimlere mesaj veriyorsunuz?" sorusuna ise "İnanın üzerimdeki yazıya dikkat etmedim" dedi

GÜLSE BİRSEL İSYANDA
Avrupa Yakası'nın oyuncusu ve senaristi Gülse Birsel neden isyan etme noktasına geldi?
Birsel şöyle konuştu; "Dizilerin sürelerini rekabet adı altında 90 dakikalara çıkarttılar. İnanın artık kendime dahi vakit ayırmakta zorlanıyorum. Bu kadar uzun senaryoyu yetiştirmek hem de her oyuncuya her hafta bir şeyler yazmak üstelik bunu bir sinema filmi gibi yazmak beni çok zorluyor. Haziran ayını dört gözle bekler oldum. Çünkü o ay dizi sezonu kapanıyor. Ben de sonunda kendime vakit ayırıp tatil yapabileceğim."
Kaynak: BUGÜN

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler