Magazin Turu

'TUNA'YI TERK ETTİM OKURLARIM'
İşte Yasemin Kiremitçi'nin anneyizbiz'deki ayrılık yazısı :

Bitti....Bir iki gün içinde sağdan soldan duymaya başlayacaksınız. Hatta bugün bile duyanlar olmuş olabilir. Bir de benim ağzımdan duyun istedim. Bugüne kadar hislerimi olduğu gibi paylaşan biri olarak hayatımın bu önemli dönemini paylaşmamak doğru olmazdı. Tuna Kiremitçi ile ilişkimiz sona erdi. Şimdi duyar gibi oluyorum:

"Hiii, hay allah""Nazar mı değdi?""Biz sizi çok mutlu sanıyorduk.""Belliydi böyle olacağı...""Ben seni uyarmıştım..."

Herkes haklı olabilir.Alınan tüm yaralara rağmen yeniden denediğim için kendimi kutluyorum ama. Kafamda cevaplanmamış bir dolu soru ve gururumdan daha fazla önemsediğim bir oğlum vardı. Eski eşimin yeniden deneme talebini geri çeviremezdim. Çevirseydim "acabalar" hayat boyu peşimi bırakmazdı. Oğluma bir aile verememekle suçlar dururdum kendimi.Şimdi içim çok rahat. Yapabileceğimi sonuna kadar yaptım. Mümkün olmayacağını gördüğüm an da bu ilişkiyi gönül rahatlığıyla bitirdim. Bitirdik demiyorum çünkü bu zor görev hep güçlü olana kalır.

Yaşadıklarım için asla ve asla pişman değilim. Şimdi ise öyle çok mutlu değilim tabii ama kafam çok rahat. Sadece kalbimde koca bir boşluk var, kim bilir belki bir gün o da dolar. Acelem yok nasıl olsa.Karar verme aşamasında zor bir dönem geçirdim. Onlar kendini biliyor; canım arkadaşlarıma bana güç verdikleri için çok teşekkür ediyorum.

MÜJDE VE YAVUZ'UN GÖZYAŞLARI

NTV'deki canlı yayında Yavuz Bingöl, Aysel Gürel'in ölmeden önce yazdığı şarkıyı okurken ağladı ve kızı Müjde Ar'ı da ağlattı... NTV'de yayınlanan 'Haydi Gel Bizimle Ol' programının konuğu olan Yavuz Bingöl, Aysel Gürel'in vefat etmeden önce kendisine gönderdiği şarkıyı canlı yayında okuyarak Müjde Ar'a sürpriz yaptı. Bingöl, şarkıyı gözyaşları içinde okurken aynı sırada Müjde Ar da kendisini tutamayarak ağlamaya başladı. Bingöl, şarkıyı bitirdikten sonra uzun uzun Müjde Ar'a sarıldı . Ağladığını farkettirmemek istese de gözyaşlarını sildiği dikkatlerden kaçmadı.
Kaynak: televizyongazetesi

AĞABEYİ İÇİN 2 MİLYON ÖDEDİ
Sarıyer'de 2 milyon YTL'ye villa alan Tarkan, bir başka yüklü ödemeyi de ağabeyi Hakan Tevetoğlu için yaptı Megastar, yaşadığı maddi sıkıntı nedeniyle 3 yıl önce Afganistan'a kaçtığı öne sürülen ağabeyi Hakan Tevetoğlu'nun çeşitli kişilere olan 2 milyon YTL borcunu ödedi. Hakan Tevetoğlu'nun borç yükünden kurtulunca geçtiğimiz günlerde Afganistan'dan Türkiye'ye döndüğü ve yakında vatani görevini yapmak üzere birliğine teslim olacağı öğrenildi. Hakan Tevetoğlu, 2003 yılında İstanbul Baltalimanı'ndaki Oba Gece Kulübü'nün işletmeciliğini üstlenmiş ancak başarılı olamayınca mal sahipleri ile anlaşmazlığa düşmüştü. Tevetoğlu'nun verdiği çekler karşılıksız çıkınca alacaklılar Tarkan'ın sahibi olduğu Hitt Müzik'in kapısını çalmıştı.

İŞTE CANLI NİKAHIN PERDE ARKASI
Beyaz Show'da canlı yayında kıyılan Can Tanrıyar ile Petek Dinçöz nikahının perde arkası...

Petek Dinçöz'ün Star TV'deki 'Arım Balım Peteğim' programının canlı yayınında stüdyoya Beyaz'ın girmesi herkesi şaşırttı. Sürpriz konuk Beyaz, kendi programında herkesi şaşırtan Can Tanrıyar-Petek Dinçöz nikahının perde arkasını anlattı.

Beyaz, Can Tanrıyar'ın yaptığı anonslara rağmen gelmediğini ve merdivenlerde kaldığını şöyle anlattı: "Yayında Can'ı bekliyorum, gelmesi lazım. Arkadan ittiriyorlarmış 'Abi hadi çıksana, seni çağırıyorlar' diye. Adam merdivenlere kadar gelmiş, orada tıkanıp kalmış. Çıkmıyor merdivenlerden. Ben 'Hadi bakalım, şimdi deeee...' diyorum, bakıyorum kimse gelmiyor arkadan. En sonunda canım sıkıldı 'Abicim gelsene yaaaa' dedim. O onun üzerine ittire kaktıra geldi. Son anda demek ki vazgeçti, kendine geldi belki!"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler