Magazin turu

ORTALIK EDEPSİZLERE KALDI
Podyum dünyasının seksi isimlerinden Ece Gürsel, meslektaşları konusunda dert yandı.
Sabah gazetesinin haberine göre, Tuğba Ekinci'yle podyuma çıkan Ece Gürsel "Podyumlar eğitimsiz, edepsiz, kulis adabı bilmeyen isimlere kaldı" dedi..
İstanbul Beylikdüzü'ndeki Migros alışveriş merkezinde düzenlenen defilede Ece Gürsel, İpek Tanrıyar gibi deneyimli mankenlerin yanında podyuma çıkan isimler arasında, şarkıcı Tuğba Ekinci de vardı. Ancak Ekinci'nin gecikmesi yüzünden defile 1.5 saat geç başladı. Seksi şarkıcının çekingen tavırlar sergilemesi ve sürekli yere bakması dikkati çekti. Organizasyonda görev alan manken Ece Gürsel, Tuğba Ekinci yüzünden defilenin geç başlamış olmasını kafasına takmadığını belirterek, "Ben profesyonelim. Podyuma kimin çıktığı önemli değil; ben işimi yapıyorum" dedi.

GEL BENİ NASIL ALDATTIĞINI ANLAT
Umut Elçioğlu'nun, Pınar Altuğ'un eski sevgilisi Tony Teodoridis'ten yaşadıklarını anlatmasını istediği iddia edildi.
"Pınar'ın beni aldattığını kanıtlayacağım" diyen Umut Elçioğlu'nun, ünlü sunucunun eski sevgilisi Tony Teodoridis'ten yaşadıklarını anlatmasını istediği iddia edildi
2003 yılında boşanan Pınar Altuğ ile Umut Elçioğlu arasında sular durulmuyor. Umut Elçioğlu'nun izinsiz sattığı villa için Pınar Altuğ'a 500 bin YTL ödemesini ön gören mahkeme kararını Yargıtay bozunca yeniden hukuk mücadelesine girişen ikili tüm kozlarını ortaya koyuyor. Geçtiğimiz günlerde "Beni aldattığını mahkemede kanıtlayacağım" diyerek eski eşine meydan okuyan Elçioğlu'nun, evli oldukları dönemde Pınar Altuğ'un, Tony Teodoridis ile birlikte olduğunu kanıtlamak için ilginç bir yola başvurduğu öne sürüldü. Elçioğlu'nun, Tony Teodoridis'i arayarak Aile Mahkemesi'nde görülecek davada "Biz evliyken birlikte olduğunuzu anlat" dediği iddia edildi.
Ancak bu konuda hem Elçioğlu hem de Teodoridis suskun kalmayı tercih etti. Pınar Altuğ ve Tony Teodoridis, o dönemde ilişkilerinin boşanma sürecinden sonra başladığını söylemiş ancak dedikoduların ardı arkası kesilmemişti. Pınar Altuğ, 12 Nisan'da evleneceği Yağmur Atacan için de Teodoridis'i terketmişti.

KADIN PEDİ REKLAMINI REDDETTİ! 
Demet Akalın, kendisine gelen teklifi neden kabul etmedi?

Demet Akalın, piyasaya yeni çıkan albümü 'Dans Et' ile popülerliğini korurken Gülben Ergen ile satış yarışını da devam ettiriyor. Önceki gün Radyo Tatlıses'te bir programa katılan Demet Akalın, ilginç itiraflarda bulundu. Gördüğü ilgi nedeniyle kendine olan güveninin arttığını söyleyen sanatçı, gelen birçok reklam filmi teklifini reddettiğini söyledi. Akalın, "Kadın pedi reklam teklifi aldım ama biraz karizma çizdirici bulduğum için kabul etmedim" dedi.

Kaynak: Sabah

A.R.O.G.'UN YENİ GÜZELİ
Cem Yılmaz'ın yeni filmi A.R.O.G.'un kadrosuna Berrak Tüzünataç da katıldı. Adı bir süredir Mahsun Kırmızıgül'le anılan Berrak, çekimler için heyecanlı. Şu sıralar çekimleri Makedonya'da gerçekleşen Elveda Rumeli dizisinde oynayan güzel oyuncu, film için yoğun bir tempoya girecek. Berrak, daha önce Organize İşler isimli sinema filminde Cem Yılmaz'ın sevgilisini oynamıştı. A.R.O.G.'daki rol önce Ceyda Ateş'e teklif edilmiş ancak sözleşme imzalanmadan açıkladığı için Cem Yılmaz genç oyuncuyu kadrodan çıkarmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler