Magazin turu

'OKAN'DAN AYRILMADIM'

Okan Bayülgen ile sürpriz bir şekilde aşk yaşamaya başlayan Ayşe Özyılmazel, bu ilişkinin bittiği yönünde çıkan haberleri yalanladı. Ayrıldıkları yönündeki iddialar ile ilgili soruları yanıtlayan Yılmazel "Çıkan haberler doğru değil, beraberliğimiz devam ediyor. Bugün Okan'ın doğumgününü ve bu özel günü birlikte kutlayacağız' şeklinde konuştu. Okan Bayülgen'in bu gecce kutlayacağı doğumgünü partisine sevgilisi Ayşe Özyılmazel ile yakın dostları katılacak.

HÜLYA AVŞAR'DAN ÜSTÜ KAPALI GÖNDERMELER

Hülya Avşar 'Bizim programımız da kişisel konulara, özel hayata gereksiz tartışmalara yer olmayacak' dedi. TRT'de yayınlanmaya başlayan 'Alaturka Solist' yarışmasının jüri üyelerinden Hülya Avşar, 'Bu yarışmada jüri üyelerimiz işlerinde gerçekten çok başarılı sanatçılarımız. Gerçek anlamda güzel bir sese sahip Türkiye'nin yeni assolistini bulmaya çalışıyoruz. Bizim programımız da kişisel konulara, özel hayata gereksiz tartışmalara yer olmayacak. Tek bir amacımız var, o da gerçekten kaliteli ve insanların televizyonlarının karşısına geçtikleri zaman gerçek müziğin tadına doyabilecekleri ve huzur bulabilecekleri bir program ortaya çıkarmak. İzleyenleri ilerleyen günlerde çok farklı sürprizlerde beklemiyor değil. Muhteşem düetlerimiz farklı tarz da, yorumlarımız da olacak' şeklinde konuştu.

ALİ POYRAZOĞLU AÇIKLADI

Poyrazoğlu, 'Kapıdan bakıyorum Nükhet altında bir eşofman, elinde bir örgü. Hiç assolist hali falan yok. Geliyor sahneye çıkana kadar örgü örüyor. Çıkıyor sonra geliyor kulise yine örgüye devam ediyor. Ne ördü, ne ördü kardeşim yaa...' dedi. Poyrazoğlu'nun bu sözlerine bir hayli gülen Nükhet Duru ise, 'Ben çok enerjim olduğunu anlamıştım. Çocukken bile problemdim evime, aileme. O zaman bu enerjiyi hep faydalı işlere yaramasını sağlamak için uğraşıyordum. O zaman, bu zaman hep faydalı bir şey yapayım diye hayatımı idame ettiriyorum. Bazen şakası bir tarafa birçok genç arkadaşımın arkamdan 'Ahh bir gün durmaz mı acaba, biz de bir dinlensek' dediğini duyuyorum. Yani biraz zor benimle olmak' dedi.

KAPALI KAPILAR ARDINDA İŞ YAPANLAR ÇOK NAMUSLU GÖRÜNÜR

Özay'a 2 trilyon aldığının söylendiğinin hatırlatılması üzerine güzel manken bunu ispatlayana 5 trilyon vereceğini söyledi. Hayatı boyunca kazandığı her kuruşu alın teri ile kazandığını, 14 senedir çalıştığını ve birçok iş yapıp kazandığı paranın tek kuruşunda bile kimsenin bir katkısı olmadığını söyleyen Özay, hesabını veremeyeceği hiçbir şey yapmadığını söyledi. Hapse girdiğinde ‘su testisi su yolunda kırılır' diyenler için ‘beni eleştirecek insanın belli bir seviyede olması lazım. Kapalı kapılar ardında iş yapanlar çok namuslu görünür' dedi.

GÜLBEN ERGEN BOŞANIYOR MU?

Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan, "boşanacakları" şeklinde çıkan haberler konusunda açıklama yaptı. Medya kuruluşlarına bir açıklama gönderen Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan, "Bugün, Yeni Şafak gazetesinde Adnan Sökmen imzası ile 'Gülben Ergen, eşi Mustafa Erdoğan'a boşanma davası açtı...' şeklinde tamamen asılsız; gerçek dışı bir haber yayınlamıştır. Bu asılsız haberi yayınlayan Yeni Şafak gazetesi ve Adnan Sökmen isimli muhabir hakkında gerekli yasal işlemler derhal başlatılacaktır. Evliliğimiz ve aile yaşantımız, oğlumuz ile birlikte son derece keyifli, mutlu ve huzurlu şekilde devam etmektedir. 'Boşanacağımız' yönündeki haberler ve söylentiler tamamen asılsızdır; gerçek dışıdır. Basın, medya ve kamu oyunun bilgilerine sunarız. Saygılarımızla" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler