Magazin Turu

RAMBO OK ATMAYI BENDEN ÖĞRENMİŞTİ

Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema TV Bölümü'nün düzenlediği 'Türk Sineması Sevgi Günü' töreni Safa Önal'ın yönettiği 'Hicran Sokağı' adlı sinema filminin ünlülerini ağırladı.

Cüneyt Arkın, Hülya Koçyiğit, Müjdat Gezen, Ayla Algan ve yönetmen Safa Önal'ın plaketle ödüllendirildikleri etkinliğe; Cüneyt Arkın'ın esprili sözleri damgasını vurdu. Arkın, "Biz başrolü paylaştığımız bayan arkadaşlarımıza yan gözle bakmazdık. Onlar bizim ailemiz, namusumuzdu" dedi. Usta oyuncunun "Rambo'ya ok atmayı ben öğrettim" açıklaması ise öğrencileri çok güldürdü. Yaptığı konuşmada, gençlerin Türk tarihinin ayrıntılarını bilmesi gerektiğini vurgulayan Cüneyt Arkın, şunları söyledi:

"Geçmişini bilmeyen toplum geleceğini bilemez. Gençlerin tarihimize sahip çıkması gerekir. Amerika'nın var olmasında Hollywood'un etkisi büyüktür. Rambo, ok atmayı benden öğrenmiştir." Arkın, bir öğretim üyesiyle yaşadığı ilginç diyaloğu da anlatarak, üniversiteli öğrencilerini kahkaya boğdu. Usta oyuncunun "Öğretim üyesi bana 'Fonksiyonların devam ediyor mu?' diye sordu. Ben de ona 'Belden aşağı mı, belden yukarı mı?' diye sordum" sözleri alkış yağmuruna tutuldu.
Kaynak: Sabah

TÜLİN'DEN -3 DERECEDE KATALOG ÇEKİMİ

Top model Tülin Şahin, Dagi firmasının katalog çekimleri için objektif karşısına geçti. İki gün süren çekimlerde, ünlü mankenin 4 bin 100 kare fotoğrafı çekildi..

Ünlü manken Tülin Şahin, Dagi'nin 2008 İkbahar-Yaz koleksiyonu için fotoğrafçı Serdar Önal'ın objektifine çarpıcı pozlar verdi. 'Zıtlıkların uyumu'ndan yola çıkılarak hazırlanan koleksiyon için; pijama, gecelik ve eşofmanlı kareleri çekilen Tülin Şahin, iki gün süren çekimlerin stil ve konsept danışmanlığını da kendisi yaptı.

Tülin Şahin, geçtiğimiz ay Kanlıca'daki Ajia Otel'de yapılan çekimlerde, zaman zaman sıfırın altında 3 derecede poz vermek zorunda kaldı. Üşümesine rağmen yüzündeki tebessümü kaybetmeyen Şahin, 35 parça gecelik, pijama ve eşofman giydi. Çekimler süresince çok üşüdüğünü ama çok da keyif aldığını söyleyen Tülin Şahin, "Çıplak ayaklarımı fönle ısıtmaya çalıştılar. Dondurucu soğukta gecelikle poz vermek hiç de kolay olmadı" dedi.

SEZEN BENİM İÇİN EKMEK GİBİDİR
Açık Radyo'daki programında kendisine övgüler yağdıran Sezen Aksu'ya Nazan Öncel'in cevabı da gecikmedi: Bahçeme bugün bir ağaç diktim, adı Sezen oldu!..

Önce bir şarkı, ardından da Tarkan yüzünden birbirlerine küsen Nazan Öncel ile Sezen Aksu aralarındaki buzları eritiyor! Aksu, geçtiğimiz haftalarda Açık Radyo'da yaptığı programında Öncel'e övgüler yağdırdı. Minik Serçe'nin bu jestine Öncel, kendi internet sitesinde yazdığı duygu dolu bir mektupla cevap verdi:

"Bazı insanlar ekmek gibidir, her gün aranır, bazıları da ilaç gibidir, lazım oldukça aranır. Sezen benim için ekmek gibidir, her gün aranır. Biliyorsun, her gün bir Sezen şarkısı dinlemezsem o günüm biraz eksik kalır, biraz bulutlu geçer. Ne zaman senle konuşsak, içim öyle bir serinler ki, 'huzur dediğimiz şey bu olsa gerek' demekten kendimi alamam. Ha bu arada unutmadan söyleyeyim; bugün bahçeme bir ağaç diktim, adı Sezen oldu. Eski ve yeni hasretlerimle öperim, dostum...

Nazan Öncel 'Demir Leblebi' albümünü öven Sezen Aksu'ya teşekkür etti: Sezencim sağ olsun, o albümde sosyal sorumlulukları içeren şarkılarıma karşı gösterdiği hassasiyetle bir kere daha gözlerimi yaşarttı...

HANDE ATAİZİ EVLENİYOR

İlk evliliğini 24 saatte bitirerek kırılması zor bir rekora imza atan Hande Ataizi, ikinci kez evleniyor. Ataizi, sevgilisi Philippe Amram ile 29 Mayıs'ta Roma Türk Büyükelçiliği'nde evlenip Musevi aileye gelin gidecek Fethi Pekin ile 24 saat evli kalarak, Coşkun Sapmaz'la nikah masasına oturup 6 gün sonra ayrılan Ajda Pekkan'ın rekorunu kıran Hande Ataizi; ikinci kez gelin olmaya hazırlanıyor. Ataizi ikinci evliliğini, geçen eylül ayından beri flört ettiği Philippe Amram ile yapacak. Lolita-Jack Amram çiftinin oğulları olan Philippe, önceleri bu ilişkisine karşı çıkan ailesini ikna etmeyi başarmış olmalı ki, Hande Ataizi ile evlenmeye karar vermiş. Anlayacağınız Hande, sahibi oldukları Falım ve First sakızlarını 450 milyon dolara İngilizler'e satan Amram Ailesi'ne gelin gidiyor!!! Ataizi, Amram Ailesi'nin Venezuellalı Clara Amram'dan sonra ikinci gelini olacak.

Kaynak: Günaydın

KADERİNİ KENDİ BELİRLEYECEK

Kanal D'nin sevilen dizisi Yaprak Dökümü'nde bu hafta Şevket'ten ses seda yoktu. Şevket'in hiç bir sahnede görünmemesi senaryo gereği gibi dursa da durum çok daha başka aslında. Bir süre önce uyuşturucu nedeniyle başı derde giren Caner Kurtaran'ın tedavisi için diziden bir kaç bölüm uzak kalacağı söylenmekteydi. Yapımcı firma Ay Yapım'ın sahibi Kerem Çatay da Kurtaran'ın içinde bulunduğu durumun kendilerini aştığını söyleyerek çok katı bir tedavide olduğunu kimseyle görüştürülmediğini anlatmıştı. Çatay, Caner Kurtaran'ın Yaprak Dökümü dizisinden ayrılmasının kendisi için kötü sonuçlara neden olabileceği konusundaki hassasiyetini dile getirerek Şevket karakterinden de vazgeçmelerinin de söz konusu olmadığını ifade etmişti. Anlaşılan o ki Şevket dönecek. Ancak Caner Kurtaran'ın biraz zamana ve kafasını toplamaya ihtiyacı var. Bu açıklamalardan sonra Şevket karakteri, izleyicinin pek de beklemediği bir yola girmişti. Şevket'in kumar batağına saplanarak en sonunda çalıştığı bankayı dolandırması ve müfettişlerin eve gelmesiyle birlikte geçen haftaki bölümde Caner Kurtaran son kez kaçarken görülmüştü. Anlaşılan o ki tedavi için Kurtaran bir süre diziden ayrı kalacak. Genç oyuncu, tedavisi başarılı olur ve uyuşturucu batağından kurtulursa diziye dönecek ancak tersi yaşanırsa senaryo gereği belki de hep kaçmaya devam edecek.(televizyongazetesi)

CİDDİ BİR HASTALIĞI MI VAR

Ünlü aktör Tom Cruise'un eşi Katie Holmes'un henüz ne olduğu bilinmeyen hastalığı endişe yaratıyor. Önceki gün Los Angeles'ta bir restorandan çıkarken objektiflere takılan Holmes'un çevresine gülümsemekte bile zorlanması, hayranlarına güçlükle el sallaması büyük endişe yarattı. Bazılarına göre Holmes'un bu durumu aşırı zayıflıktan kaynaklanıyor. Bazı dedikodulara göre de genç yıldız ikinci bebeğine hamile.

MUSTAFA BENİ ALDATACAK KADAR ADİ BİR İNSAN DEĞİL

Gülben Ergen, son dönemde yaşanan tartışmalara açıklık getirdi. Yüz Yüze'ye konuk olan Gülben Ergen, son dönemde yaşanan tartışmalara açıklık getirdi. Eşinin sanatçı olduğunu ve kendisine bir kısıtlama yapmadığını söyleyen Ergen, son zamanlarda basında birlikte görülmediklerini, dolayısıyla 'boşanıyorlar' dedikodularının çıktığını dile getirdi. Mustafa Erdoğan'ın dansçı bir kızla ilişkisi olduğu dedikodusunu hatırlatılması üzerine Ergen, eşinin kendisini aldatacak kadar aşağılık bir insan olmadığını, hamile iken kendisine çok huzurlu günler yaşattığını söyledi.

SPONSORLA GELİN OLMA PLANI
Ünlü sunucu ve oyuncu Pınar Altuğ ile oyuncu sevgilisi Yağmur Atacan 12 Nisan'da dünya evine giriyor. Düğün hazırlıkları yapan ikili oldukça heyecanlı. Altuğ, önceki gün bir takı fuarının tanıtımına katıldı. Düğün hediyesi olarak 15 bin dolar değerinde pırlanta yüzük verilen Altuğ'a, aynı firma gelin takı seti de armağan edecek. Oyuncunun düğün için ayakkabı, gelinlik gibi şeyler için de sponsor aradığı gelen bilgiler arasında...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler