Magazin turu

Bir haftadır süren Kuzey Irak operasyonunda şehit haberleri tüm ülkeyi yasa boğarken Emre Altuğ, programını tüm hızıyla sürdürüyor. Onlarca şehidin toprağa verildiği geçtiğimiz günlerde yine konser veren Altuğ'un fazla ilgi görmediği de konuşuldu. Altuğ'un konserini iptal etmeme nedeni olarak mekandan aldığı para olarak gösteriliyor. Özel yaşamında da sıkıntılı günler geçiren Emre Altuğ, Çağla Şıkel ile sık sık kavga ediyor. Geçtiğimiz yaz Kanal D mikrofonlarına "Çağla'yı mezarda görsem bile selam vermem" demesine karşın, reytinginin azaldığını anlayınca tekrar Çağla'ya döndü.

İkilinin basın mensuplarının sıkça dolaştığı Nişantaşı, Kuruçeşme ve Beyoğlu'nun gözde mekanlarını seçmesi de dikkat çekiyor..

CANSU DERE, AVRUPA YOLUNDA
Türk modacıların defilelerine çıkartmak için peşinden koştuğu Cansu Dere, Avrupa'daki mankenlik ajanslarının da dikkatini çekti. Bir gazetenin magazin ekindeki habere göre, esmer güzelliğiyle İtalya'daki ajansların peşine düştüğü Cansu, Sıla'nın çekimleri bitince İtalya'ya giderek ajansla görüşecek.

'KOŞA KOŞA ASKERE GİDERİM'

'Haydi Gel Bizimle Ol' programının sunucu bayanları Bülent Ersoy'un tartışma yaratan sözlerini değerlendirdi.

Müjde Ar, Ersoy'a destek çıkarak şunları söyledi: "İnsanlar ölmesin demek nasıl suç olur ben de bunu anlayamıyorum. Ben Bülent Ersoy'u sonuna kadar destekliyorum. Helal olsun. Sözlerinin arkasında da duruyor. Geri adım atmadı, atacak diyenler oldu. Ben Bülent'i çok iyi tanıdığı için geri adım atmayacağını tahmin ediyordum. Nitekim öyle de oldu. Alışmalıyız, herkes bir sürü halinde aynı şeyi savunacak, aynı şeyi isteyecek 'evet efendim' diyecek böyle demokrasi olmaz ki... Demokratik toplumlarda farklı sesler çıkar ve herkes de birbirine tahammül eder."

Aysun Kayacı ise şunları söyledi: "Çiğdem Hanım bugün bana sorar zannediyordum, senin oğlun olsa askere yollar mısın diye. Birincisi, ben askere giderim. Oğlum olursa da ona bırakırım. Ama şu da olabilirdi, oğlum olursa yollamak istemeyebilirdim, ama ben koşa koşa giderdim. En vahşi rüyalarımda kendimi Moğol ordusunda at üstünde savaşta görüyorum. Gerek olursa ben koşa koşa giderim." diye konuştu.

YAPRAK" ALBÜM ÇIKARACAK

Avrupa Yakası'nın "Yaprak"ı Hale Caneroğlu, albüm çıkarmaya hazırlanıyor.'Avrupa Yakası'nın 'Yaprak'ı Hale Caneroğlu, çok yakında bir albüm çıkaracağının müjdesini verdi. Albümün prodüktörlüğünü abisi Hakan Caneroğlu'nun üstleneceğini söyleyen genç oyuncu, bütün şarkı sözlerinin kendisine ait olacağını belirtti. Albümün tarzını henüz belirlemediklerini ifade eden Caneroğlu, iki yabancı şarkıya da Türkçe söz yazacağını da söyledi.

SANAT SEVİŞMEK DEĞİLDİR

Bergüzar Korel, tiyatro aşığı olduğunu ve kendisine de oyun senaryoları geldiğini, fakat aradığının farklı bir şey olduğunu açıkladı. Korel, "Hani herkes, 'Sanat için her şeyi yaparım' der ya, benim için böyle değil. İnsanlar bu kelimeyi farklı bir yere çekiyor." dedi. 'Sanat için her şeyi yaparım' derken öpüşmeyi ve sevişmeyi kastetmediğini söyleyen Korel, kendisinin sanat için yapacağı fedakarlıkları şöyle anlattı: "Ben sanat için aç kalırım, ailemden uzak kalırım. Benim için sanat bu. İlla ki sevişince, öpüşünce sanat olmuyor."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler