Magazin Turu

Mehmet Fırat'tan, Aysun Kayacı'ya sert cevap

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Dengir Mir Mehmet Fırat, "Benim oyum nasıl bir çobanla eşit olur" diyen manken Aysun Kayacı'yı sert dille eleştirerek, "Öyle düşünen edepsizler, bizim dedelerimizin şehit olmasıyla, vatan için canlarını vermesiyle bu topraklar üzerinde yaşama imkanına kavuşmuşlar. Onlara sadece acırım. Bunlar sağlıklı insanlar değiller" dedi.

Listede olmamak utanç verici

Yıllar sonra ilk kez vergi sıralamasında ilk 25'e giremeyen Hülya Avşar, "Listede olmamak utanç verici." dedi.

Yıllar sonra ilk kez vergi sıralamasında ilk 25'e giremeyen Hülya Avşar, internet sitesinde bir yazı yayınlandı. Cem Yılmaz'ın ilk sırada yer aldığı vergi sıralamasında birinci olduğunu iddia eden sanatçı, TMSF'ye de dokundurdu. Avşar'ın yazısı şöyle:

"Vergi sıralamasında birinciliği almak çok güzel bir duygu. Fakat gel gelelim bu sefer tarihi hata söz konusu. 300 bin dolar karşılığı 2,5 milyon dolar hesap çıkaran ve parasını haciz tehdidi ile peşin alan TMSF, yani devlet unutmamalı ki önümüzdeki üç yılın vergi rekortmeni kafadan benim. Onlar da peşin aldıkları paranın farkında olduklarından, benden bir kuruş bile istemediler. Kendimi ülkesini düşünmeyip şirketini zarar gösteren ya da yurtdışında şirket kurup para kaçıran vicdansızlar gibi hissettim. Meğer ne utanç vericiymiş vergi listesinde olmamak. Cem üzgünüm sana denk gelsin istemezdim. Ama darısı başına canım."

Gelin olmadan keseye gireceğim

12 Nisan'da Yağmur Atacan'la hayatını birleştirecek olan Pınar Altuğ ,'veda partimiz hamamda olmayacak amagelin olmadan bir keseye gireceğim' dedi.

Gelin olmadan keseye gireceğim

Pınar Altuğ, 'Hamamda bekarlığa veda partisi yapacak' şeklindeki haberlere şu şekilde açıklık getirdi:

'Bekarlığa veda partimiz hamamda olmayacak ama kız kıza gelin hamamına gitmeye niyetimiz var. Gelin olmadan bir keseye gireceğim. Ben zaten 13 yıldır üç haftada bir hamama giderim. Biz büyük bir grubuz. Kızlar ve erkekler halinde, aynı gecce farklı yerlerde eğleneceğiz.

Arkadaşlarımın kesin bir süprizi vardır ama Amerika'daki gibi striptizci kızlar olacağını sanmıyorum. O kadar uçuk kaçık bir şey değildir.'

Hande Subaşı sunucu oldu

Doğum iznine ayrılan Gül Gölge Saygı'nın yerine bu akşamdan itibaren 'Canlı Canlı' adlı magazin programını sunmaya başlayacak olan Hande Subaşı, 'Canlı Canlı'yı diğer programların hepsinden farklı bir yerde değerlendiriyorum. Kanal D yetkililerinden iyi bir elektrik aldım' dedi.

2005 Türkiye Güzeli Hande Subaşı, modellik, oyunculuk ve şarkıcılık derken Kanal D'de salı günleri yayınlanan 'Canlı Canlı' programı için sunucu da oldu.

Cengiz Abazoğlu'ndan Paris Hilton'a özel Kreasyon

Paris Hilton, Miss Turkey gala gecesinde kostümünü giydiği modacı Cengiz Abazoğlu'na hayran kaldı.

Abazoğlu, yarışma gecesi için Hilton'a 4 kıyafet önerdi. Hilton da altın işlemeli derin göğüs ve bacak dekolteli kıyafeti seçti. Ancak Hilton, 4 kostümü de satın aldı.

Paris Hilton, önceki gece katıldığı Miss Turkey gala gecesinde kostümünü giydiği modacı Cengiz Abazoğlu'na hayran kaldı. İstanbul'a gelmeden önce Türk modacılarla ilgili araştırma yapan Paris, tasarımlarını çok beğendiği Cengiz Abazoğlu'na özel cep telefonu numarasını verdi. Hilton, ünlü modacıya "Tasarımlarını çok beğendim. Seninle tarzlarımız birbirine çok yakın, çok iyi anlaştık. Bundan sonra sürekli irtibat halinde olalım, bağlantımızı kesmeyelim. Senden mutlaka elbise almak istiyorum" dedi.

Yaz aylarında Los Angeles'da Paris'le buluşacak olan Abazoğlu, Hilton için özel bir koleksiyon hazırlamaya başladı bile..

167 gün aradan sonra ilk kez podyumda

Metro City'nin geleneksel bahar defilesine katılan Tuğba Özay, sadece bir elbise giydi ve podyumda birkaç dakika yürüdü. Ertesi gün de Ev Tekstil Fuarı'nda bir tanıtıma katılan Özay, yarın bir telefon tanıtımı yapacak. Her bir tanıtımdan 10 bin YTL aldığı konuşulan Tuğba Özay, böylece cezaevindeyken kaybettiği parayı karşılamaya çalışıyor. Özay'ın annesi kızının cezaevinde kaldığı 167 gün boyunca 2 milyon YTL kaybı olduğu açıklamıştı. Özay, fiyatını arttırdığı iddialarıyla ilgili "Kamu hizmetine çalışmıyorum. Zaten maliye ile sürekli flört halindeyiz. Nereden geldiğini açıklayamayacağım tek bir kuruşum yok" dedi. Hayatında kimse olmadığını söyleyen güzel manken, "Artık çok temkinliyim. Bundan sonra yanıma insanları biraz zor yaklaştırırım" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler