Malatya'da kötü koku halkı sokağa döktü

Malatya'da kaynağı belirlenemeyen koku halkı sokağa döktü. Ekiplerin sokakta bulunan bazı evlerde de inceleme yaptığı olayda herhangi bir bulguya rastlanmadı.

Olay, Battalgazi İlçesine bağlı, Beydağı Mahallesi'nde meydana geldi.Edinilen bilgilere göre, Beydağı Mahallesi Mars Sokak'ta çevreye bir anda ağır bir koku yayıldı.

Evlerin içerisinde de hissedilen koku nedeniyle sokağa dökülen mahalle sakinleri durumu polis ekiplerine bildirdi.

KOKUNUN NEDENİ ANLAŞILAMADI

Doğalgaz hattının bulunmadığı sokağa gelen polis ekipleri çevrede inceleme yaparken her ihtimale karşın Doğalgaz ve itfaiye ekipleri de olay yerine çağrıldı. Ekiplerin sokakta bulunan bazı evlerde de inceleme yaptığı olayda herhangi bir bulguya rastlanmadı.

Olayla ilgili başlatılan inceleme sürüyor.

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
gizli bir el tarafından atılan birtür kimyasaldır.. nasılsa tc üzerinde yıllardır gıdadan ilaca kısırlaştırma çalışmalarından psikolojik bilinçaltı kontrol olayına kadar binbir tane söylenti var..
Biri bırt yapmıştır... teknoloji mi var da koku nerden bulunsun.
aynısı bizim geçen sene başımıza geldi igdasi aradık ..bütün mahalle ayaklandı sızıntı yok...sonuç bir hurda minibüs.. adam 10 numara adı altında satılan mazot karışımı iğrenç bir yakıt doldurdmus depoyu oda sen siz .kokudan mahalle evler mahvoldu. çürük yumurta leş ve gaz .metan acayip bir koku bence bu mahallede de aynı şey olmuş ....ama anlamışlardır......
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler