HABER

Malatyaspor transfer çalışmalarına hız verdi

Türk Telekom Lig A'da şampiyonluk mücadelesi veren Malatyaspor'da futbolculara verilen izinler sona erdi. Sarı-kırmızılı takım ikinci yarı hazırlıkları için top başı yaptı.

Kulübün Pınarbaşı tesislerinde Teknik Direktör İsmail Kartal yönetiminde ikinci yarı hazırlıklarına başlayan Sarı-kırmızılılar, 9 gün Malatya'da çalıştıktan sonra Antalya'ya ikinci etap hazırlık kampına gideceği bildirildi.

Antrenmana izinli olan Effa, Senkerik, Ulaç, Eray ve Johanson katılmazken, Malatyaspor Teknik Direktörü İsmail Kartal, idman sonrasında basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı. Ara transfer döneminde alacakları futbolcular için 10 gündür görüşme yaptıklarını ve 2 futbolcunun transferinin son aşamaya geldiğini belirtti. "10 gündür hiçbir futbolcuyla anlaşamadıysak, ince eleyip sık dokuduğumuzu gösterir" diyen Teknik Direktör Kartal, alacakları futbolculara göre 1 veya 2 futbolcuyu gönderebileceğini kaydetti. Günde 10 civarında menajerlerden telefon aldığını ve Malatyaspor'a gelmek isteyen futbolcunun çok olduğunu aktaran Kartal, "Ancak bize ve bütçemize uygun futbolcu bakıyoruz. Birkaç gün içinde gelişmeler olacak" dedi.

Yönetim tarafından kadro dışı bırakılan Celil ve Şenol'un af edilme durumlarının şimdilik olmadığını söyleyen Kartal, "Yönetimin aldığı karara müdahale etme durumum yok" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön