Maltepe'de polise teslim olmak istemeyen silahlı şahıs intihar etti

Maltepe’de silahla yaralama olayına karışan Doğan G.(30), polisten kaçarak kendisini kilitlediği oto yıkamacıda polisin tüm ikna çabalarına rağmen teslim olmayıp kendisini başından vurarak intihar etti. İntihar eden şahsın psikolojik sorunları olduğu öğrenildi. İki kez tutukluk yapan silahın üçüncü seferde ateş almasıyla şahsın hayatını kaybettiği anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Maltepe Fındıklı Mahallesinde 21 Haziran günü iddiaya göre silahla yaralama olayına karıştığı öğrenilen Doğan G.(30) isimli şahıs polisten kaçarak bir oto yıkamacıya saklandı.

POLİSİN İKNA ÇABASI YETERSİZ KALDI

Polis ekipleri kendisini oto yıkamacıya kilitleyen şahsı teslim olmaya ikna etmeye çalışsa da şahıs bir türlü ikna olmadı. Şahıs, burada yanında bulunan ve daha önce de silahla yaralama olayında kullandığı ruhsatsız tabancayı başına dayayarak tetiği çekti. Silah birkaç kez tutukluk yapsa da daha sonra ateş aldı.

Kendisini başından vurarak intihar eden şahsın aynı zamanda akli dengesinin yerinde olmadığı ve psikolojik sorunları nedeniyle tedavi gördüğü anlaşıldı.

İNTİHAR ANI KAMERADA

İntihar anları iş yerinin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Polislerde mal mal izlemişler, madem adam o kadar ciddi kendini vuracak görüyorsunuz, kafanız hiç mi basmıyor, adamı kolundan omzundan yaralamak? Soylu gibi bakanın, aval aval bakan polisleri...
malesef bacağınızı yaya yaya bu yorumu yazmak kolay peki silahlı bir adama müdahele etmek ??? kendini vuracak kadar gözü dönen birisi karşısındakini vurmak için gözünü kırpmaz. helal olsun polise olaya profesyonel yaklaşmış.
silahlı adam görünce dört nala kaçacak adamlar polisleri terminatör sanıyor olmalı.
Sırf siyaset yapmak için, ülkenin onurlu şerefli hatta çoğu konuda ailesinden önce vatan ve milletini düşünen polislere laf sokmaya çalışarak ne elde edilir ki, farklı bir hastalık hali her halde....
isin icinde polis varsa ne yazilsa dogrudur. Hicbir seye mudahale etmek istemiyorlar..
yarala sonra git hapis yat polis senden biliyor işini önce adli ceza önü kapanmalı 2 sene yargılama sürüyor sadece
doğru olanı yapmışsın..
çok yazık ahh be 2 kez tutukluluk yapmış valla herkeze nasip olmaz allah rahmet etsin
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler