HABER

Manavgat'taki yangında şehit olan orman işçisi Yaşar Cinbaş'ın son görüntüleri ortaya çıktı

Orman Genel Müdürlüğü, Antalya Manavgat’ın ilçesindeki orman yangınını söndürme çalışmaları sırasında şehit olan orman işçisi Yaşar Cinbaş'ın son görüntülerini paylaştı.

Manavgat'taki yangında şehit olan orman işçisi Yaşar Cinbaş'ın son görüntüleri ortaya çıktı

Antalya'nın Manavgat ilçesindeki orman yangınını söndürme çalışmaları sırasında içinde bulunduğu arazözde şehit olan orman işçisi Yaşar Cinbaş'ın yangınla mücadele ederken çekilen son görüntüsü ortaya çıktı. Orman Genel Müdürlüğünün sosyal medya hesabından paylaşılan görüntülerde, mesai arkadaşlarıyla birlikte alevlere müdahale ettiği görülüyor.

"CANI PAHASINA MÜCADELESİNİ İLELEBET YAŞATACAĞIZ"

Orman Genel Müdürlüğü, şehit Yaşar Cinbaş’ın görüntülerini ,“Canı pahasına mücadelesini ilelebet yaşatacağız. Yeşil vatan sana minnettar” notuyla paylaştı.

Kaynak: İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Türk olduğum için gurur duyuyorum biz böyle bir milletiz dünyada eşimiz yok ne mutlu türküm diyene kahraman arkadaşımız şehit olmuştur Allah rahmet etsin
ormanları katiller,caniler,şeytanlar,ifritler bile yakmaz.bunlar nasıl bir mahlukatki ormanları yakıyorlar.
Anısını yaşatsak ne olacak?Gitti koca yürekli adam ...Ne için gitti? Şeref yoksunu kahpelerin çıkardıkları orman yangınları yüzünden Şimdi soruyorum daha ilk gün yok imara açılacak yok rant için ateşe verildi diyenler nerede? Önümüzde 2023 seçimleri var ve hızla yaklaşıyor bu ülke Allah korusun daha çok şeyler başımıza gelmesin umarım daha kötü şeyler olmasın. Giden ormanların yerine yenisini ekeriz fakat bu kadar insan gitti doğada yaşayan hayvanlar gitti onlar da can kim geri getirecek bunları Yapanlar tez vakit helâk olup gitsinler....
Geri Dön